Supervízor skladu náhradných dielov

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacvýsledná výška základnej mzdy bude závisieť od individuálnych odborných schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Organizácia a riadenie príjmu a odovzania náhradných dielov
  • Zodpovednosť za presnosť a správnosť skladových zásob
  • Zodpovednosť za vedenie a dokumentáciu zásob
  • Riadenie skladovacích procesov

PONÚKAME:
  • Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze na základe vašej výkonnosti
  • Elektronická stravovacia karta
  • Zadarmo nápoje na pracovisku
  • Firemné produkty zadarmo pre potešenie vašej rodiny a priateľov
  • Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a odchode do dôchodku
  • Životné poistenie
  • Poistenie pre prípad dlhodobej pracovnej neschopnosti a závažných ochorení
  • Odmeny pri pracovných jubileách
  • Firemné večierky a tímové podujatia
  • Medzinárodné prostredie a kariérny rast
  • Vzdelávacie a rozvojové príležitosti

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP Warehouse Management (WM) - Mierne pokročilý

  • SŠ/ VŠ vzdelanie
  • pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii v sklade náhradných dielov
  • skúsenosť s prácou v SAP systéme je podmienkou
  • analytické zručnosti a zručnosti pri riešení problémov
  • orientácia na detaily
  • dobré komunikačné schopnosti

Mondelēz International je jedným z najväčších potravinárskych výrobcov na svete, ktorý má desiatky závodov po celom svete. Medzi najznámejšie značky, ktoré patria pod spoločnosť sú 7Days, Milka, Toblerone, Suchard, Catbury.
Práve produkty značky 7 Days sú vyrábané v našom závode v Kostolných Kračanoch, kde momentálne už pracuje viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3791698  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac