1 700 - 2 200 EUR

Senior účtovník

Chipita Slovakia,s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 43, Bratislava
Termín nástupu
september - oktober 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-samostatné vedenie podvojného účtovníctva.
-riešenie náročnejších účtovných operácií komplexnejšieho charakteru vyžadujúcich si minimálne vedenie a kontrolu zo strany hlavného účtovníka.
-kontrolovanie finančných výkazov, účtovných kníh a účtov.
-identifikovanie neobvyklých položiek, položiek po lehote splatnosti a pod.
-spracovávanie mesačných, kvartálnych a ročných účtovných uzávierok.
-vypracovávanie a kontrolovanie daňových priznaní a DPH.
-spracovávanie výkazov pre potreby orgánov štátnej správy.
-odpovedanie na odborné otázky komplexnejšieho charakteru klientom a zamestnancom.
-pripravovanie reportov pre vedenie spoločnosti alebo klientov
-ďalšie administratívne úkony podľa pokynov nadriadeného

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1700€ (konečná výška vašej mzdy bude dohodnutá na osobnom pohovore)

-práca v stabilnej spoločnosti
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- možnosť profesionálneho rastu
- veľkonočný a vianočný benefit
- využitie športových a relaxačných zariadení
- pravidelný prídel produktov a mnohé iné

V prípade záujmu nám pošlite profesný životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom a fotkou.
Výberové konanie prebieha dvojkolovo, na osobný pohovor budeme pozývať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika , účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

3

- predchádzajúce skúsenosti na pozícii
- vyjednávacie schopnosti a skúsenosti
- schopnosť pracovať tímovo aj samostatne
- komunikačné schopnosti
- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- presnosť

Medzinárodná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom potravinárských výrobkov
7 Days, Chipicao a Fineti

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štefánikova 43
811 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Antonín Fiala
E-mail: poslať životopis
ID: 3734668   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1700€ (konečná výška vašej mzdy bude dohodnutá na osobnom pohovore)