Senior účtovník

Miesto práce
Štefánikova 43, Bratislava
Termín nástupu
september - oktober 2019
1 700 - 2 200 EUR/mesiac1700€ (konečná výška vašej mzdy bude dohodnutá na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • samostatné vedenie podvojného účtovníctva.
  • riešenie náročnejších účtovných operácií komplexnejšieho charakteru vyžadujúcich si minimálne vedenie a kontrolu zo strany hlavného účtovníka.
  • kontrolovanie finančných výkazov, účtovných kníh a účtov.
  • identifikovanie neobvyklých položiek, položiek po lehote splatnosti a pod.
  • spracovávanie mesačných, kvartálnych a ročných účtovných uzávierok.
  • vypracovávanie a kontrolovanie daňových priznaní a DPH.
  • spracovávanie výkazov pre potreby orgánov štátnej správy.
  • odpovedanie na odborné otázky komplexnejšieho charakteru klientom a zamestnancom.
  • pripravovanie reportov pre vedenie spoločnosti alebo klientov
  • ďalšie administratívne úkony podľa pokynov nadriadeného

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • práca v mladom dynamickom kolektíve
  • možnosť profesionálneho rastu
  • veľkonočný a vianočný benefit
  • využitie športových a relaxačných zariadení
  • pravidelný prídel produktov a mnohé iné

V prípade záujmu nám pošlite profesný životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom a fotkou.
Výberové konanie prebieha dvojkolovo, na osobný pohovor budeme pozývať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika , účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

3

  • predchádzajúce skúsenosti na pozícii
  • vyjednávacie schopnosti a skúsenosti
  • schopnosť pracovať tímovo aj samostatne
  • komunikačné schopnosti
  • zodpovednosť
  • dochvíľnosť
  • presnosť

Mondelēz International je jedným z najväčších potravinárskych výrobcov na svete, ktorý má desiatky závodov po celom svete. Medzi najznámejšie značky, ktoré patria pod spoločnosť sú 7Days, Milka, Toblerone, Suchard, Catbury.
Práve produkty značky 7 Days sú vyrábané v našom závode v Kostolných Kračanoch, kde momentálne už pracuje viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Pálffyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3734668  Dátum zverejnenia: 8.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 2 200 EUR/mesiac1700€ (konečná výška vašej mzdy bude dohodnutá na osobnom pohovore)