Social media specialist & Copywriter

Chillix - reklamné štúdio

Miesto práce
Novozámocká 134, Nitra-Dolné Krškany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AKO NÁŠ NOVÝ KOLEGA BY SI MAL…
✍️ mať skúsenosti s tvorbou obsahu a správou sociálnych sietí aspoň jeden rok
✍️ sledovať trendy, neustále sa vzdelávať a objavovať neobjavené
✍️ ovládať slovenčinu na 1* a angličtinu minimálne na 2- (B1)
✍️ poznať nástroje ako Meta Business, Photoshop alebo aspoň Canva

ČO BUDE TVOJA NÁPLŇ PRÁCE?
⭐️ idea making, teda prinášanie nových nápadov (nemusia byť iba dobré :))
⭐️ plánovanie aj samotná tvorba obsahu na sociálne siete v spolupráci s dizajnérmi
⭐️ písanie blogov a textov na weby aj appky
⭐️ tvorba reportov/analýz tak, aby im porozumel aj úplný laik

MÔŽEŠ OD NÁS OČAKÁVAŤ…
✅ nástupný plat 1200 eur | zvýšenie závisí od kvality výstupov
✅ pohodové pracovné prostredie | máme vlastný office na skok od centra Nitry
✅ skvelý kolektív | môžeš sa poradiť aj dobre porozprávať
✅ flexibilný pracovný čas | nemusíš byť v pozore už o 7.50

Informácie o výberovom konaní

MYSLÍŠ SI, ŽE JE TÁTO POZÍCIA AKO STVORENÁ PRE TEBA?
⚡Tak nám pošli nielen CVčko, ale aj motivačný list vo forme self-promo.
✨Ak máš aj nejaké portfólio, určite ho pripoj do prílohy. Je obrovskou výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme Chillix, kreatívne štúdio z Nitry s viac než 10-ročnými skúsenosťami. Našim klientom poskytujeme 5⭐ full-servis od návrhu korporátnej identity, cez výrobu reklamných materiálov (máme tlačové technológie in-house), budovanie webov a web appiek, až po tvorbu obsahu a správu sociálnych sietí. To všetko robíme s ‍❤️‍ láskou a na mieru pre rôznorodých klientov zo Slovenska aj zahraničia.

Nebaví Ťa stereotyp a máš chuť pracovať vždy na nových veciach pre zaujímavých ľudí? Ak máš chuť učiť sa, si dôsledný a samostatný, spoľahlivý a dobre naladený hľadáme práve teba ❗ Staň sa súčasťou nášho stabilného tímu. Čaká ťa kreatívna rôznorodá práca na zaujímavých projektoch v mladom kolektíve, ktorí sa s tebou radi podelia o všetky zručnosti a skúsenosti.

Tešiť sa môžeš na príjemné pracovné prostredie, výbornú kávu ☕ a šéfkine sladké dobroty, teambuildingové akcie, prémiové hodnotenie v závislosti od výsledkov, možnosti ďalšieho vzdelávania a kurzov, zamestnanecké zľavy a mnoho ďalšieho.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4541707  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac