Можливість для людей з України

Pracovník fast food prevádzky Chilantro pre OC NIVY a EUROVEA

Chilantro s.r.o.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.6.2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu CHILANTRO hladáme mladých ludí, či už študentov, alebo neštudentov. Smeny si nastavuje každý podla požiadaviek na týždennej báze a to tak ako ti vyhovujú.

Práca spočíva v obsluhe kasy a prípravy jednoduchých streetfoodovych jedál.

Ak vieš pracovať a práca sa ti bude páčiť, ponúkame taktiež kariérny rast, kde môžeš viesť svoju prevádzku a mať slušné ohodnotenie .

Podmienkou je mať 18 rokov, úsmev na tvári , chuť pracovať a naučiť sa niečo nové a nakoniec platný zdravotný preukaz na prácu s potravinami.

Počas leta chodíme na festivaly (pohoda, grape, colours) a plus menšie akcie, pri ktorých môžeš byť tiež súčasťou. Lístok hradíme my a ešte si aj dobre zarobíš .

Ako benefit ponúkame všetkým zamestnancom multisport kartu, ktorú môžeš využiť každý deň na jednu z aktivít (či už športových, alebo oddychových), zlavu na jedlo na prevádzke. Samozrejmosťou sú teambuildingy .

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- zdravotný preukaz na prácu s potravinami
- min. 18 rokov
- skúsenosť s prácou v gastre
- pozitívny prístup k práci
- komunikatívnosť

Ahojte!
Jedinečný streetfoodový koncept Chilantro a Barskde prichádza s pracovnou ponukou určenou primárne pre ľudí s pozitívnym vzťahom k zodpovednosti a ku gastronómii.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4577715  Dátum zverejnenia: 4.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.