Čašník/čka a Barman/ka - Chilai lounge

CHILAI, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 050 - 1 400 EUR/mesiacPlat podrobne preberieme na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného čašníka/čku a barmana/-ku do reštaurácie CHILAI!

Človeka s praxou, ktorý má pozitívny prístup k práci s ľudmi. Zodpovedá za prijímanie, vybavovanie a vyúčtovanie objednávok od zákazníkov. Staň sa súčasťou nášho skvelého, mladého tímu, kde budeš s radosťou reprezentovať najlepšiu reštauráciu v Košiciach s orientáciou na celosvetovú fusion kuchyňu. Hľadáme zodpovednú, príjemnú osobu, ktorá má spoločenské a kultivované správanie. Hlavnou náplňou práce u nás je:- obsluha zákazníkov- príprava a servírovanie alkoholických a nealkoholických nápojov- príprava kávy a obsluha kávovaru- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku- schopnosť a ochota pracovať v tíme a učiť sa nové veci- udržiavanie čistoty na prevádzke- dokonalá znalosť jedálneho a nápojového lístku

- firemné akcie
- zamestnanecké zľavy
- zabezpečená strava
- práca v mladom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám pošlite e-mailom.

Prosíme nech nás kontaktujú iba uchádzači s vážnym záujmom a ochotou pracovať.

Kontaktovať budeme iba vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Aplikácia POKLADŇA (Comein) - Základy

Počet rokov praxe

1

- zručnosť a prax v odbore
- znalosť v oblasti gastronómie
- flexibilita
- spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v kolektíve

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti gastronómie s orientáciou na celosvetovú fusion kuchyňu CHILAI.

Instagram: chilailounge
ID: 4785337  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac