Kuchár CHILAI sushi & cousine

CHILAI, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 600 EUR/mesiacMzda sa dohodne individuálne na základe skúseností, naozaj je to tu len predbežne uvedené ako spodná hranica.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kuchára/-ku a šéfkuchára/ku do reštaurácie CHILAI !

Hľadáme človeka s praxou, ktorý má pozitívny prístup k inováciám, kreativite a foodstylingu.
Aktívne podieľanie sa na tvorbe ponuky nových a sezónnych jedál, sebarealizácia.
Zodpovednosť za chod a efektívne hospodárenie prevádzky.

Staň sa súčasťou nášho skvelého, mladého tímu, kde budeš s radosťou reprezentovať najlepšiu reštauráciu v Košiciach s orientáciou na celosvetovú fusion kuchyňu.

Hľadáme zodpovednú, príjemnú osobu, ktorá má cit pre varenie v srdci.

Hlavnou náplňou práce u nás je:
-investigatívny prístup k tvorbe denného špeciálu
-príprava jedál
-spolupráca s tímom
-kolegiálne vystupovanie
-udržiavanie čistoty na prevádzke

- firemné akcie
- zamestnanecké zľavy
- zabezpečená strava

V prípade Vášho záujmu nám pošlite e-mailom profesijný životopis.

Prosíme nech nás kontaktujú iba uchádzači s vážnym záujmom a ochotou pracovať.

Kontaktovať budeme iba vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- zručnosť a prax v odbore
- znalosť v oblasti gastronómie
- flexibilita
- spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v kolektíve

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti gastronómie s orientáciou na celosvetovú fusion kuchyňu CHILAI.

Instagram: chilailounge
ID: 4727580  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac