Logo Chic & Rich s. r. o.

Práca v kancelárií nad národným futbalovým štadiónom v Bratislave (Administratívny pracovník)

Chic & Rich s. r. o.

Miesto práce
Kalinčiakova, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac13. a 14. plat, provízie aj bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uprednostňujeme uchádzačov, ktorí vedia nastúpiť ihneď.

- Vyhľadávanie a označovanie dokumentov,
- Nahadzovanie údajov do PC (Prepisovanie údajov z dokumentov do elektronickej podoby),
- Dodatočné činnosti súvisiace so správou dokumentov
- Reportovanie výsledkov práce manažérovi
- Telefonicka a e-mailova komunikácia s klientmi
- Poskytovanie informacií, práca s modernými technológiami
- Príprava dokladov
- Plniť ďalšie úlohy podľa nariadení vedúceho

- 13. a 14. plat
- Stravné lístky v hodnote 5,5 €
- Atraktívne ohodnotenie = fixný základ + prémie + bonusy(osobny)
- Možnosť rýchleho kariérneho rozvoja a rastu
- Školenia s medzinárodnými špecialistami
- Stále hodiny práce od pondelku do piatku od 9:00 do 17:30

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

- Schopnosť pracovať v tíme
- Jednoduchosť v nadväzovaní kontaktov
- Samostatnosť, kreatívnosť, zodpovednosť a pracovitosť
- Komunikatívnosť
*Nedostatok skúseností nie je pre nás problém. Pre všetkých, ktorí majú záujem organizujeme bezplatné školenia s prednášajúcimi s medzinárodnými skúsenosťami.

Spoločnosť Chic & Rich s.r.o. je marketingová spoločnosť, ktorá zamestnáva najmä mladých a kreatívnych ľudí, ktorí túžia po skúsenostiach a osobnom rozvoji, neboja sa pracovať a chcú, aby ich odmeny za prístup a výkon prevyšovali ich plat. Sme full-service marketingová spoločnosť, ktorá poskytuje služby ako telemarketing, digitálny marketing, influencer marketing, marketing na sociálnych sieťach, public relations, prieskum a analýzy trhu a zákaznícka podpora.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Oriabincová
E-mail: poslať životopis
ID: 4573354  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac