Administratívny pracovník v Tower5 Bratislava

Chic & Rich s. r. o.

Miesto práce
Kalinčiakova, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac13. a 14. plat, provízie aj bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uprednostňujeme uchádzačov, ktorí vedia nastúpiť ihneď.

- Bežné administratívne práce
- Monitorovanie trhu a činnosti konkurencie.
- Nahrávanie údajov z dokumentov do počítača
- Plnenie dodatočných úloh od nadriadeného
- Vyhotovovanie pravidelných reportov o výsledkoch práce nadriadenému
- Rozvíjanie a zefektívňovanie marketingových aktivít
- Komunikácia s klientami formou telefonátov/emailami cez pridelený firemný mobilný telefón
- Poskytovanie informácií o službách spoločnosti klientom

- 13. a 14. plat
- Stravné lístky v hodnote 5,5 €
- Pravidelná pracovná doba od pondelka do piatka od 9.00 do 17.30
– všetky víkendy voľné
- Možnosť mesačnej odmeny
- Mobilný telefón
- Práca v príjemnom kolektíve a prostredí
- Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- Kompletné zaškolenie počas pracovnej doby
- Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Spoločnosť Chic & Rich s.r.o. je marketingová spoločnosť, ktorá zamestnáva najmä mladých a kreatívnych ľudí, ktorí túžia po skúsenostiach a osobnom rozvoji, neboja sa pracovať a chcú, aby ich odmeny za prístup a výkon prevyšovali ich plat. Sme full-service marketingová spoločnosť, ktorá poskytuje služby ako telemarketing, digitálny marketing, influencer marketing, marketing na sociálnych sieťach, public relations, prieskum a analýzy trhu a zákaznícka podpora.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4436926  Dátum zverejnenia: 16.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac