Všeobecný lekár pre deti a dorast

CHERUBIEL MEDIC, s. r. o.

Miesto práce
Špitálska 45, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ambulancii všeobecného praktického lekára pre deti a dorast
• Diagnostika akútnych a chronických ochorení v odbore pediatria a dorastové lekárstvo s odporučením ďalšieho diagnostického a terapeutického postupu
• Indikovanie odberov biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia
• Predpisovanie liekov a zdravotníckych pomôcok
• Úzka spolupráca s inými odbornými lekármi
• Zaznamenávanie vyšetrovacieho a terapeutického postupu ako aj výsledkov laboratórnych vyšetrení do zdravotnej dokumentácie pacienta, vedenie záznamov o zdravotnom stave pacientov
• Vykazovanie zdravotných výkonov zmluvným zdravotným poisťovniam
• Vykonávanie preventívnych prehliadok dojčiat a detí podľa zákonom stanovených časových rozmedzí

• Nadštandardné finančné ohodnotenie v súkromnom zdravotníckom zariadení
• Trvalý pracovný pomer
• Možnosť odborného rastu a vzdelávania
• Perspektívne odstúpenie celého obvodu v Starom meste, Bratislava
• Príjemné pracovné prostredie v novozrekonštruovaných priestoroch ambulancie, poradne a čakárne

V prípade Vášho záujmu, pošlite prosím Váš štruktúrovaný životopis na [email protected]. Vhodných adeptov budeme kontaktovať osobne prostredníctvom emailu alebo telefonického rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pediatria, nevyhnutná atestácia 1. stupňa z pediatrie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

• Prirodzený vzťah k deťom, dobré pracovné nasadenie
• Príjemné vystupovanie a proklientský prístup
• Pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• Jazykové znalosti sú výhodou, nie podmienkou

Cherubiel Medic, s r.o. poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť praktického lekára pre deti a dorast od pondelka do piatku. Lekár má k dispozícií skúsenú zdravotnú sestru z odboru pediatria. Na preventívne prehliadky je vyhradený čas mimo ordinačných hodín, kde sú pacienti objednávaní bezplatne na presne stanovený termín. Vyšetrenia sú hradené z verejného zdravotného poistenia. Cherubiel Medic má platné zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami na Slovensku.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2746200  Dátum zverejnenia: 3.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000€