Čašník / vrchný čašník

CHEMOSVIT, a.s.

Miesto práce
Štúrova 101, 059 21 Svit
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa bude odvíjať od praxe a skúseností uchádzača. Všetky príplatky a bonusy podľa platného mzdového predpisu a Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú ponuku obsadzujeme pre spoločnosť REKREATOUR, s.r.o. so sídlom v meste Svit, ktorá je dcérskou spoločnosťou CHEMOSVIT, a.s. a pracovná pozícia sa týka rezortu Lopušná dolina.
Pracovná náplň:
- obsluha zákazníkov, presné zaznamenávanie objednávok
- ponúkanie, odporúčanie jedál a nápojov
- prijímanie tržieb, hmotná zodpovednosť
- tímová spolupráca s kolegami, ochota pomôcť
Pracovná doba:
- dlhý a krátky týždeň

Spoločnosť REKRATOUR, s.r.o. zmenila prevádzkovateľa a ponúka stabilné zamestnanie so zaujímavým sociálnym programom pre zamestnancov,
- v prípade potreby zabezpečíme ubytovanie,
- vstupy do Wellness hotela Lopušná Dolina 1x týždenne pre dve osoby,
- detský tábor organizovaný zamestnávateľom (novinka na rok 2024),
- zabezpečujeme aj prepravu do hotela Lopušná Dolina (doprava do zamestnania),
- zamestnanecké bonusy v rámci skupiny CHEMOSVIT, a.s. (zľavy, príspevky na stravovanie nad rámec zákona...).
Ďalšie zamestnanecké benefity podľa platnej dokumentácie, napr.: doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok pri narodení dieťaťa, zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov po predložení zamestnaneckého preukazu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Na pracovný pohovor budú pozvaní tí uchádzači, ktorí najlepšie spĺňajú stanovené požiadavky. Svoje životopisy môžete posielať e-mailom, príp. poštou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelová akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť, ústretovosť
- zodpovednosť
- tímový duch

Skupiny CHEMOSVIT a FINCHEM predstavujú skupiny spoločností orientovaných na výrobu, zušľachťovanie a predaj flexibilných fólií pre obalové účely a pre elektrotechnický priemysel, na výrobu a predaj výrobkov z plastov, aj recyklovaných, polypropylénových vlákien a strojárskych výrobkov a baliacich automatov. Ďalej realizujú technický servis, výrobu a dopravu energií, dopravno-zasielateľské služby a služby hotelov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária ŠELIGOVÁ
Tel.: +421527152647
E-mail: poslať životopis
ID: 4829358  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac