Prevádzkový elektrikár §22

CHEMOSVIT, a.s.

Miesto práce
Štúrova 101, 059 21 Svit
Termín nástupu
Ihneď, resp. po vzájomnej dohode
956 EUR/mesiacZákladná mzda: 5,87 EUR/hod. Brutto mzda: 956,- EUR/mes. • ku mzde prináležia nároky z platnej Kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka je obsadzovaná pre spoločnosť CHEMOSVIT ENERGOCHEM, s. r. o..

  • ​Obsluha a riadenie zariadení zabezpečujúcich výrobu a rozvod elektrickej energie,  vedenie príslušnej evidencie pri dodržiavaní zásad BOZP, príslušných technických noriem a bezpečnostných predpisov.
  • ​Ovládať základy elektrotechniky, legislatívu v elektroenergetike.
  • Poznať schémy VN rozvodov v podniku.
  • Poznať rozvody pomocného napätia a stlačeného vzduchu pre ovládanie vypínačov a odpojovačov.
  • Poznať konštrukciu, princíp činnosti a základné technické parametre zvereného zariadenia, princíp merania a regulácie.
  • ​Vykonávať kontroly pracoviska vrátane jednotlivých zariadení v predpísaných intervaloch, zapisovať údaje do prevádzkových denníkov a do bilančných tabuliek.
  • Výkon práce v 1 zmennej prevádzke alebo 4 zmennej prevádzke

- trvalá a stabilná práca, komplexné zaškolenie,
​- bohatý sociálny program vyplývajúci z kolektívnej zmluvy,
​- poskytovanie čerstvej varenej stravy v priestoroch spoločnosti,
​- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi,
​- príspevok pre darcov krvi,
​- zdravotná starostlivosť o zamestnancov,
​- zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov po predložení zamestnaneckého preukazu,
​- ľudský prístup, priateľské pracovné prostredie​

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Na pracovný pohovor budú pozvaní tí uchádzači, ktorí najlepšie spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ​osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 22 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. v znení neskorších predpisov . (min. pre rozsah E2A, rozsah E1A a §23, resp. §24 výhodou)
  • ​znalosť čítania elektrotechnických výkresov,
  • pozornosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť.

Skupiny CHEMOSVIT a FINCHEM predstavujú skupiny spoločností orientovaných na výrobu, zušľachťovanie a predaj flexibilných fólií pre obalové účely a pre elektrotechnický priemysel, na výrobu a predaj výrobkov z plastov, aj recyklovaných, polypropylénových vlákien a strojárskych výrobkov a baliacich automatov. Ďalej realizujú technický servis, výrobu a dopravu energií, dopravno-zasielateľské služby a služby hotelov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anton HLAVÁČ
Tel.: +421918684851
E-mail: poslať životopis
ID: 4806741  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 956 EUR/mesiac