Technik BOZP

CHEMOSVIT, a.s.

Miesto práce
Štúrova, Svit
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka je obsadzovaná pre spoločnosť CHEMOSVIT SLUŽBY, s. r. o..

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohľad nad bezpečnosťou a ochranou zdravia pri práci u zmluvných partnerov nachádzajúcich sa v areáli CHEMOSVIT, a.s.

- spolupráca s pracovnou zdravotnou službou

- zodpovednosť za agendu BOZP

- zodpovednosť za dokumentáciu týkajúcu sa BOZP

- komunikácia s vedením jednotlivých spoločností a dozornými orgánmi vykonávajúcich dohľad nad zdravím a bezpečnosťou

- vyšetrovanie príčin vzniku pracovných úrazov, určovanie nápravných opatrení v spolupráci s vedúcimi zamestnancami pri pracovných úrazoch, registrácia a evidencia PÚ

- posudzovanie rizík v spolupráci s vedúcimi zamestnancami

- zúčastňovanie sa interných, externých a zákazníckych auditoch na požiadavku spoločnosti

- organizovanie a zabezpečenie školenia zamestnancov, dodávateľov...

- vykonávanie tematických školení BOZP

- zvyšovanie povedomia o bezpečnosti v spoločnostiach

- prinášanie nápadov na zlepšenia

Stabilná slovenská spoločnosť s 90 ročnou históriou
- firemné zľavy na vybrané značky
- príspevok na DDS
- spoločenské firemné aktivity
- ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy (príspevok pri životných a pracovných jubileách a nepriaznivých životných situáciách, príspevok na regeneráciu,..)
- stravovanie vo vlastných stravovacích zariadeniach; hodnota SL 6€

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Na pracovný pohovor budú pozvaní tí uchádzači, ktorí najlepšie spĺňajú stanovené požiadavky. Svoje životopisy môžete posielať e-mailom, príp. poštou najneskôr do 3.5.2024.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii je výhodou ale nie podmienkou, podmienkou je platné osvedčenia BT a Lektor.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Osvedčenie BT (Bezpečnostný Technik) a Lektor

- Osvedčenie TPO (Technik Požiarnej Ochrany) - výhodou

- ISO 45001 - výhodou

- tímový hráč, organizačné zručnosti, zodpovednosť, analytické a komunikačné zručnosti, znalosť príslušnej legislatívy, ochota učiť sa a vzdelávať, orientácia na detail

Skupiny CHEMOSVIT a FINCHEM predstavujú skupiny spoločností orientovaných na výrobu, zušľachťovanie a predaj flexibilných fólií pre obalové účely a pre elektrotechnický priemysel, na výrobu a predaj výrobkov z plastov, aj recyklovaných, polypropylénových vlákien a strojárskych výrobkov a baliacich automatov. Ďalej realizujú technický servis, výrobu a dopravu energií, dopravno-zasielateľské služby a služby hotelov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária ŠELIGOVÁ
Tel.: +421527152647
E-mail: poslať životopis
ID: 4804442  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac