Automechanik

CHEMOSVIT, a.s.

Miesto práce
Štúrova 101, 059 21 Svit
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
1 050 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1 050 EUR + osobná zložka mzdy - odmeňovací systém bude bližšie upresnený na pracovnom pohovore. Výška mzdy sa odvíja od praxe a skúseností uchádzača. Možný platový rast po zaučení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka je obsadzovaná pre spoločnosť CHEMOSVIT CHEDOS, s. r. o..

Náplň práce:
- opravy agregátov automobilov alebo ich súčastí na základe zákazkového listu a príkazov vedúceho servisu
- demontáž jednotlivých agregátov a po oprave opätovná montáž jednotlivých agregátov opravovaného vozidla podľa technologických postupov
- overenie správnosti vykonanej opravy
- zabezpečiť správnu funkčnosť agregátov po uskutočnenej oprave a ich kvalitný chod
- kontrolovať priebeh opravy s určeným časovým harmonogramom opravy, bezodkladne upozorniť vedúceho servisu alebo garančného a prijímacieho technika na vzniknutý prestoj a jeho dôvod ako aj na možnosť a príčiny predpokladu časového predĺženia opravy
- realizovať predpredajný servis a určené servisné prehliadky automobilov

Zamestnávateľ prispieva na doplnkové dôchodkové poistenie, príspevky darcom krvi, príspevky pri narodení dieťaťa a iné príspevky podľa platnej kolektívnej zmluvy.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Na pracovný pohovor budú pozvaní tí uchádzači, ktorí najlepšie spĺňajú stanovené požiadavky. Svoje životopisy môžete posielať e-mailom, príp. poštou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, mechanik opravár - cestné motorové vozidlá

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- flexibilita
- schopnosť samostatného riešenia pracovných úloh

Skupiny CHEMOSVIT a FINCHEM predstavujú skupiny spoločností orientovaných na výrobu, zušľachťovanie a predaj flexibilných fólií pre obalové účely a pre elektrotechnický priemysel, na výrobu a predaj výrobkov z plastov, aj recyklovaných, polypropylénových vlákien a strojárskych výrobkov a baliacich automatov. Ďalej realizujú technický servis, výrobu a dopravu energií, dopravno-zasielateľské služby a služby hotelov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4792121  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac