Špecialista plánovania a reportingu

CHEMOSVIT, a.s.

Miesto práce
Štúrova 101, 059 21 Svit
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacNástupný plat od 1400 EUR/mesiac, k základnej zložke mzdy prináleží aj hmotná zainteresovanosť vo výške 10% ročného platu a dochádzkový bonus vo výške 100 EUR/štvrťrok. Šikovný zamestnanec u nás nemá platový strop.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka je obsadzovaná pre spoločnosť CHEMOSVIT FIBROCHEM, s. r. o..

  • ročné kalkulácie a rozpočty, operatívne kalkulácie a mesačné rozpočty
  • vypracúva a predkladá operatívny plán pre príslušné obdobie
  • vypracováva podklady a analýzy ,súvisiace s plnením operatívneho a ročného plánu
  • vypracováva rozbory a štatistiku za príslušné obdobia
  • rozpis úloh na príslušný rok vrátanie zmien a úprav, metodicky riadi plánovacie činnosti
  • všetky činnosti súvisiace o zabezpečením spracovania ročných a operatívnych kalkulácií a rozpočtov
  • analýzy mimoriadnych dopadov na náklady, dopad zo zmeny cien surovín, energií, kurzov, cien výrobkov, štruktúry sortimentov, vývoja fixných nákladov

- trvalá a stabilná práca s perspektívou kariérneho rastu,

- komplexné zaškolenie,- spravodlivé a motivujúce platové ohodnotenie,

- flexibilná pracovná doba,

- možnosť práce z domu,

- motivačný príspevok za dochádzku,

- bohatý sociálny program vyplývajúci z kolektívnej zmluvy,

- poskytovanie čerstvej varenej stravy v priestoroch spoločnosti,

- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi,

- príspevok pre darcov krvi,

- zdravotná starostlivosť o zamestnancov,

- poskytovanie ochranných pracovných prostriedkov,

- zamestnanecké eventy,

- zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov po predložení zamestnaneckého   preukazu,

- ľudský prístup, priateľské pracovné prostredie, demokratická firemná kultúra.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Na pracovný pohovor budú pozvaní tí uchádzači, ktorí najlepšie spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
SAP FI/CO - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na obdobnej pozícií výhodou

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v oblasti plánovania a reportingu výhodou,- skúsenosť práce so SAPom výhodou (moduly FI a CO),- zodpovednosť, lojálnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, precíznosť, flexibilita- organizačné a komunikačné schopnosti, odolnosť voči stresu

Skupiny CHEMOSVIT a FINCHEM predstavujú skupiny spoločností orientovaných na výrobu, zušľachťovanie a predaj flexibilných fólií pre obalové účely a pre elektrotechnický priemysel, na výrobu a predaj výrobkov z plastov, aj recyklovaných, polypropylénových vlákien a strojárskych výrobkov a baliacich automatov. Ďalej realizujú technický servis, výrobu a dopravu energií, dopravno-zasielateľské služby a služby hotelov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anton HLAVÁČ
Tel.: +421918684851
E-mail: poslať životopis
ID: 4785594  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac