Можливість для людей з України

Špecialista financií a reportingu

CHEMOSVIT, a.s.

Štúrova, Svit, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacmzda bude závisieť od seniority uchádzača; súčasťou mzdy je aj ročná odmena do výšky 10% z ročnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie pravidelných finančných reportov a controlling reportov na úrovni celej skupiny CHEMOSVIT;
- spracovanie finančných podkladov a finančných analýz v pridelených spoločnostiach;
- kvartálne vypracovanie komplexnej analýzy spoločnosti z pohľadu tržieb, odberateľov, dodávateľov, pohľadávok a záväzkov;
- sledovanie a vyhodnocovanie vývoja významných ukazovateľov (likvidity, aktivity, zadlženosti, rentability a výroby) v čase a v porovnaní s plánovanými parametrami;
- zodpovednosť za správnosť výkazov a rozborov a dodržiavanie termínov ich predkladania;
- kalkulácie nákladov v SAP-e;
- spracovanie vnútropodnikové rozúčtovanie nákladov na jednotlivé strediská;
- príprava ročných finančných plánov pridelených spoločností;
- príprava výročnej správy za pridelené spoločnosti;

Stabilná slovenská spoločnosť s 90 ročnou históriou
- firemné zľavy na vybrané značky
- home office
- príspevok na DDS
- spoločenské firemné aktivity
- ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy (príspevok pri
životných a pracovných jubileách a nepriaznivých životných
situáciách, príspevok na regeneráciu..)
- stravovanie vo vlastných stravovacích zariadeniach; hodnota SL 6€

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Qlik Sense - Pokročilý
SAP Controlling module (CO) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

finančný kontroling, financie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické myslenie
- schopnosť pracovať samostatne a vedieť prijímať rozhodnutia
- zvládanie stresových situácií a schopnosť prinášať riešenia

Skupiny CHEMOSVIT a FINCHEM predstavujú skupiny spoločností orientovaných na výrobu, zušľachťovanie a predaj flexibilných fólií pre obalové účely a pre elektrotechnický priemysel, na výrobu a predaj výrobkov z plastov, aj recyklovaných, polypropylénových vlákien a strojárskych výrobkov a baliacich automatov. Ďalej realizujú technický servis, výrobu a dopravu energií, dopravno-zasielateľské služby a služby hotelov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4736742  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac