Elektrikár

CHEMOSVIT, a.s.

Miesto práce
Štúrova 101, 059 21 Svit
Termín nástupu
dohodou, asap (8-9/2023)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac+ ročný príspevok 250 Eur/rok + nároky z platnej Kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť TATRAFAN, s.r.o. so sídlom vo Svite obsadzuje pozíciu "elektrikár". Spoločnosť TATRAFAN, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou CHEMOSVIT, a.s.
Náplň práce na uvedenej pozícii:
- vykonávanie údržby strojov a zariadení
- vykonávanie údržby v elektro rozvodniach
- zisťovanie porúch a opravy elektrických zariadení strojov
- vykonávanie veľkých opráv s podstatnými zásahmi do elektrických systémov
- inštalácia nových zariadení pod vedením poverenými pracovníkmi dodávateľa
- vykonávanie údržby a opráv elektroinštalácie budov.

1 zmenná prevádzka pon-pia (6.00 - 14.00 hod)

- trvalá a stabilná práca vo firme s dlhoročnou tradíciou ( v roku 2024 to bude už 90 rokov )
- komplexné zaškolenie
- motivujúce a spravodlivé ohodnotenie
- príplatok za odpracované roky - po odpracovaní 5 rokov v skupine
- ostatné mzdové zvýhodnenia a odmeny v zmysle Kolektívnej zmluvy
- bohatý sociálny program vyplývajúci z Kolektívnej zmluvy
- príspevok pre darcov krvi
- zdravotná starostlivosť o zamestnancov
- zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov po predložení zamestnaneckého preukazu
- poskytovanie čerstvej varenej stravy v priestoroch spoločnosti
- poskytovanie ochranných pracovných prostriedkov
- ľudský prístup a priateľské pracovné prostredie

Už vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú podmienku vzdelania. Bližšie informácie a na vaše prípadné otázky radi odpovieme na výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Ostatné znalosti

osvedčenie o odbornej spôsobilosti § 21 - Základy
osvedčenie § 22 výhodou - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v odbore veľkou výhodou

- je potrebná znalosť čítania elektrotechnických výkresov
- zodpovednosť
- samostatnosť
- iniciatívnosť
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť

Skupiny CHEMOSVIT a FINCHEM predstavujú skupiny spoločností orientovaných na výrobu, zušľachťovanie a predaj flexibilných fólií pre obalové účely a pre elektrotechnický priemysel, na výrobu a predaj výrobkov z plastov, aj recyklovaných, polypropylénových vlákien a strojárskych výrobkov a baliacich automatov. Ďalej realizujú technický servis, výrobu a dopravu energií, dopravno-zasielateľské služby a služby hotelov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4586839  Dátum zverejnenia: 8.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac