Controller - správca ERP

CHEMOSVIT, a.s.

Miesto práce
STROJCHEM, a.s., Štúrova 101, 059 21 Svit, okres Poprad
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh, správa a rozvoj controllingových nástrojov v programe QlikView, MS Excel
- správa ERP systému spoločnosti - logistika aj účtovníctvo
- komunikácia s dodávateľom ERP a controllingového SW (helpdesk, nové
projekty)
- spolupráca na mesačnej a ročnej účtovnej závierke
- analýza výsledkov hospodárenia a sledovanie KPls vo výrobnej spoločnosti
- príprava podkladov finančného plánu a rozpočtov
- spracovávanie analýz na základe ad hoc zadania

Zamestnancom spoločnosti STROJCHEM, a.s. ponúkame stabilné zamestnanie s bohatým sociálnym programom pre zamestnancov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú podmienky na uvedenú ponuku. Prosíme zaslať žiadosť a životopis na uvedenú pozíciu v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment, IT, matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
SAP - Základy
Visual Basic - Základy
MySQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, zodpovednosť
- analytické, logické a kritické myslenie
- aktívny a poctivý prístup k práci

Skupiny CHEMOSVIT a FINCHEM predstavujú skupiny spoločností orientovaných na výrobu, zušľachťovanie a predaj flexibilných fólií pre obalové účely a pre elektrotechnický priemysel, na výrobu a predaj výrobkov z plastov, aj recyklovaných, polypropylénových vlákien a strojárskych výrobkov a baliacich automatov. Ďalej realizujú technický servis, výrobu a dopravu energií, dopravno-zasielateľské služby a služby hotelov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3198423  Dátum zverejnenia: 3.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou