Plastikár

CHEMOSVIT SLUŽBY, s. r. o.

Miesto práce
Štúrova 101, 059 21 Svit
Termín nástupu
asap, možný ihneď
900 - 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 3,85 EUR/hod + osobná zložka od 0,38 EUR/hod + odmeny v závislosti od opracovaných hodín: príplatok za sťažený výkon práce do 150 EUR/mes, príplatok za odpoludňajšiu zmenu 0,36 EUR/hod, príplatok za nočnú zmenu do 150 EUR/mes, príplatok za So+Ne do 150 EUR/mes + ročný príspevok 250 EUR/rok, výkonový a dochádzkový kvartálny bonus do 400 EUR/štvrťrok, nadštandardné príplatky za prácu počas sviatkov - 150%, mimoriadne odmeny za plnenie pracovných povinností a iné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvedenú pozíciu obsadzujeme pre dcérsku spoločnosť TATRAFAN, s.r.o., ktorá sa zaoberá recykláciou plastov.
Náplňou práce na uvedenej pozícii je:

- obsluha strojného zariadenia na čistenie fólie, obsluha vstrekolisov, regranulačných a aglomeračných liniek, mlynov.

Práca v 3-zmennej nepretržitej prevádzke, dĺžka pracovnej zmeny 7,5 hod.

Preukaz a prax na VZV výhodou.

- trvalá a stabilná práca vo firme s dlhoročnou tradíciou
- komplexné zaškolenie
- spravodlivé a motivujúce platové ohodnotenie
- osobné ohodnotenie
- možnosť nadčasov
- príplatok za sťažený výkon práce
- príplatok za odpoludňajšiu zmenu
- príplatok za prácu v sobotu, nedeľu a v noci v zmysle Zákonníka práce
- príplatok za odpracované roky - po dopracovaní 5 rokov
- príplatok za vedenie kolektívu
- nadštandardné príplatky za prácu počas sviatkov - 150 %
- ostatné mzdové zvýhodnenia a odmeny v zmysle Kolektívnej zmluvy
- každoročná úprava mzdy
- bohatý sociálny program vyplývajúci z Kolektívnej zmluvy
- poskytovanie čerstvej varenej stravy v priestoroch spoločnosti / stravné lístky
- príspevok pri narodení dieťaťa - po odpracovaní 2 rokov
- príspevok pre darcov krvi
- zdravotná starostlivosť o zamestnancov
- poskytovanie ochranných pracovných prostriedkov
- zamestnanecké eventy
- zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov po predložení zamestnaneckého preukazu
- ľudský prístup a priateľské pracovné prostredie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem pracovať v našej spoločnosti. Je potrebné na uvedenú pozíciu splniť podmienku minimálneho vzdelania. Z tohto dôvodu budeme odpovedať len uchádzačom, ktorí uvedené požiadavky na pozíciu spĺňajú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nie je nutná špecifikácia

- manuálna zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny
- technické myslenie
- fyzická zdatnosť
- spoľahlivosť
- zdravotná spôsobilosť

Spoločnosť CHEMOSVIT SLUŽBY, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou CHEMOSVIT, a.s.. Pokračujeme v tradíciách skupiny a ponúkame profesionálne účtovníctvo, IT služby, personálny a mzdový manažment, enviromentálny outsourcing, facility manažment, služby BOZP.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4432401  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac