Plastikár

CHEMOSVIT SLUŽBY, s. r. o.

Miesto práce
Štúrova 101, 059 21 Svit
Termín nástupu
asap, možný ihneď
Od 3,96 EUR/hod.K základnej mzde prináležia kvartálne výkonové a dochádzkové bonusy do 400,- €/kvartál, príplatky za poobedné a nočné zmeny, príplatky za víkendy a sviatky, kompenzácia za sťažený výkon práce. Ďalšou zložkou mzdy sú aj príplatky za vedenie a organizovanie pracovnej skupiny, za zastupovanie, za zaškoľovanie aj odmeny z fondu vedúceho. Možná priemerná mesačná mzda až 1 000,- €/brutto (s nadčasmi aj viac).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvedenú pozíciu obsadzujeme pre dcérsku spoločnosť TATRAFAN, s.r.o., ktorá sa zaoberá recykláciou plastových materiálov. Jedná sa o pracovnú pozíciu v 3-zmennej nepretržitej prevádzke.
Náplňou práce na uvedenej pozícii je:
- obsluha strojných zariadení na výrobu plastových výliskov, regranulátov a aglomerátov
- dodržiavanie výrobných príkazov, technologických a bezpečnostných postupov.

Pracovná pozícia v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, pričom materská spoločnosť je na trhu už 87 rokov. V rámci kolektívnej zmluvy je pre zamestnancov každoročne dohodnutý bohatý sociálny program: príplatky aj nad rámec ZP (za poobedné zmeny, za odpracované sviatky až 250 % priemerného zárobku zamestnanca), vekový automat, odmeny pri pracovných jubileách. Zo sociálneho fondu sa vypláca príspevok na liečebno-rehabilitačný pobyt, príspevok na stravovanie, príspevok darcom krvi, príspevok pri narodení dieťaťa atď. Zamestnávateľ poskytuje príspevok na rekreáciu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem pracovať v našej spoločnosti. Je potrebné na uvedenú pozíciu splniť podmienku minimálneho vzdelania. Z tohto dôvodu budeme odpovedať len uchádzačom, ktorí uvedené požiadavky na pozíciu spĺňajú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nie je nutná špecifikácia

- manuálna zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny
- technické myslenie
- fyzická zdatnosť, zameranie na výkon

Spoločnosť CHEMOSVIT SLUŽBY, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou CHEMOSVIT, a.s.. Pokračujeme v tradíciách skupiny a ponúkame profesionálne účtovníctvo, IT služby, personálny a mzdový manažment, enviromentálny outsourcing, facility manažment, služby BOZP.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4086563  Dátum zverejnenia: 29.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,96 EUR/hod.