Špecialistka personalistiky a administratívnych činností

CHEMOSVIT FIBROCHEM, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 101, 059 21 Svit
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac+odmeny pri splnení cieľových úloh, motivačný príspevok za dochádzku, odmeny v zmysle kolektívnej zmluvy. Výška mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- participácia na zabezpečení pracovnej sily na všetkých úsekoch v rámci spoločnosti,
- vyhľadávanie uchádzačov o zamestnanie využitím vhodných náborových kanálov a metód,
- spracovávanie a zverejňovanie personálnej inzercie, zodpovednosť za obsahovú stránku textu,
- selekcia životopisov uchádzačov, výber vhodných kandidátov na pracovnú pozíciu na základe stanovených kritérií,
- vedenie osobných pohovorov s uchádzačmi o zamestnanie,
- zabezpečovanie administratívnych činností v súvislosti so vznikom, trvaním a ukončením pracovného pomeru,
- sledovanie stavu a pohybu zamestnancov spoločnosti,
- spracovávanie dochádzky zamestnancov a podkladov k odmeňovaniu pre mzdovú učtáreň,
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti v oblasti personalistiky, ekonomiky práce a starostlivosti o zamestnancov,
- vedenie agendy zodpovednej osoby pre oblasť ochrany osobných údajov v zmysle platnej legislatívy,
- spracovávanie mesačných štatistík a reportov,
- vyúčtovanie tuzemských a zahraničných pracovných ciest a ich vysporiadanie cez pokladňu,
- evidencia a spracovávanie pokladničných dokladov, zodpovednosť za finančnú hotovosť v podnikovej pokladni,
- odosielanie, preberanie a distribúcia poštových zásielok, ich rozdelenie ostatným oddeleniam spoločnosti,
- vedenie firemnej agendy, archivácia zmlúv,
- administratívna podpora agendy výkonnej riaditeľky,
- organizačné zabezpečenie chodu kancelárie riaditeľky spoločnosti,
- administratívne práce podľa pokynov vedenia,

- trvalá a stabilná práca s perspektívou kariérneho rastu,
- komplexné zaškolenie,
- spravodlivé a motivujúce platové ohodnotenie,
- flexibilná pracovná doba,
- možnosť práce z domu,
- motivačný príspevok za dochádzku,
- bohatý sociálny program vyplývajúci z kolektívnej zmluvy,
- poskytovanie čerstvej varenej stravy v priestoroch spoločnosti,
- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi,
- príspevok pre darcov krvi,
- zdravotná starostlivosť o zamestnancov,
- poskytovanie ochranných pracovných prostriedkov,
- zamestnanecké eventy,
- zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov po predložení zamestnaneckého preukazu,
- ľudský prístup, priateľské pracovné prostredie, demokratická firemná kultúra.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich kritériá pre prijatie na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na obdobnej pozícii výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia v oblasti personalistiky a miezd,
- znalosť príslušnej legislatívy - Zákonník práce, Zákon o ochrane osobných údajov, Zákon o cestovných náhradách a súvisiace predpisy,
- znalosť anglického jazyka podmienkou, ďalší jazyk výhodou,
- vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič
- samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita,
- organizačné a komunikačné schopnosti, odolnosť voči stresu, prezentačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme

Chemosvit Fibrochem, s.r.o. je členom silnej skupiny firiem Chemosvit.
Hlavný výrobný program spoločnosti CHEMOSVIT FIBROCHEM predstavuje výroba textilných vlákien . Viac ako 75-ročná tradícia vo výrobe vlákien a viac ako tridsaťročný vlastný výskum a vývoj v oblasti jemných textilných vlákien radia túto spoločnosť medzi svetových lídrov.

Portfólio výrobného programu spoločnosti tvoria:
- výroba textilného a technického multifilamentového vlákna Prolen® farbeného v hmote (hladké textilné, hladké technické, tvarované vysokorozťažné, tvarované nízkorozťažné, vzduchom tvarované)
- výroba špeciálnych vlákien (mikrovlákna, duté vlákna, profilované vlákna, odolné voči UV žiareniu, s antibakteriálnou úpravou a so zníženou horľavosťou)
- výroba farebných koncentrátov (viac ako 300 odtieňov)
- výroba ponožiek (klasické, športové, zdravotné s antibakteriálnou úpravou a iné).
Certifikovaná výroba, ako aj produkty, sú garanciou pre najnáročnejšie aplikácie v textilnom priemysle, automobilovom priemysle, potravinárskom priemysle, zdravotníctve, nábytkárskom priemysle a ďalších technických aplikáciách, ako sú laná, popruhy, filtračné tkaniny a pod.
- výroba antimikrobiálnych textílií pod značkou Prolen Medical.

Vízia spoločnosti: Pokračovať v tom, aby sme boli svetovým lídrom vo výrobe špeciálnych textilných vlákien.

Misia spoločnosti: Uspokojenie potrieb zákazníkov vysoko výkonnými špeciálnymi typmi vlákna Prolen® prostredníctvom zlepšovania zdravia zákazníkov a ochrany životného prostredia.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4776322  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac