Можливість для людей з України

Operátor/ka výroby textilných vlákien

CHEMOSVIT FIBROCHEM, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 101, 059 21 Svit
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 3,99 EUR/hod. + osobná zložka podľa praxe od 0,15 EUR/hod. + ďalšie odmeny v závislosti od odpracovaných hodín: príplatok za sťažený výkon prace do 120 EUR/mes., príplatok za odpoludňajšiu zmenu 0,15 EUR/hod., príplatok za nočnú zmenu do 110 EUR/mes. príplatok za So + Ne do 150 EUR/mes. + ďalšie príspevky do 260 EUR/rok, bonus pri splnení cieľových úloh max. 200 EUR/štvrťrok, nadštandardné príplatky za prácu počas sviatkov - 150%, mimoriadne odmeny za plnenie pracovných povinnosti a iné..

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha dĺžiaco-tvarovacích textilných strojov, následná kontrola výrobkov
- Práca s novými modernými technológiami
- Práca v dvojzmennom pretržitom (ranné a odpoludňajšie zmeny bez víkendov), alebo štvorzmennom nepretržitom režime (ranná, odpoludná a nočná zmena včítane víkendov)
- Dĺžka pracovnej zmeny 7,5 hod.

- trvalá a stabilná práca s perspektívou kariérneho rastu,
- komplexné zaškolenie,
- spravodlivé a motivujúce platové ohodnotenie,
- osobné ohodnotenie,
- príplatok za sťažený výkon práce,
- príplatok za odpoludňajšiu zmenu nad rámec Zákonníka práce,
- príplatky za prácu v sobotu, v nedeľu, v noci v zmysle Zákonníka práce,
- príplatok za odpracované roky po odpracovaní 5 rokov od 0,04 EUR/hod.,
- motivačný príspevok za dochádzku a skutočné odpracované hodiny 90 EUR/štvrťrok,
- nadštandardné príplatky za prácu počas sviatkov - 150%,
- ostatné mzdové zvýhodnenia a odmeny v zmysle kolektívnej zmluvy,
- každoročná úprava mzdy,
- bohatý sociálny program vyplývajúci z kolektívnej zmluvy,
- príspevok na stravovanie počas dovolenky 25 EUR/štvrťrok,
- poskytovanie čerstvej varenej stravy v priestoroch spoločnosti,
- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi,
- príspevok pre darcov krvi,
- zdravotná starostlivosť o zamestnancov,
- poskytovanie ochranných pracovných prostriedkov,
- pravidelné prestávky na odpočinok a cvičenie,
- zamestnanecké eventy,
- zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov po predložení zamestnaneckého preukazu,
- ľudský prístup, priateľské pracovné prostredie, demokratická firemná kultúra.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich kritériá pre prijatie na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, flexibilita, zdravotná spôsobilosť

Chemosvit Fibrochem, s.r.o. je členom silnej skupiny firiem Chemosvit.
Hlavný výrobný program spoločnosti CHEMOSVIT FIBROCHEM predstavuje výroba textilných vlákien . Viac ako 75-ročná tradícia vo výrobe vlákien a viac ako tridsaťročný vlastný výskum a vývoj v oblasti jemných textilných vlákien radia túto spoločnosť medzi svetových lídrov.

Portfólio výrobného programu spoločnosti tvoria:
- výroba textilného a technického multifilamentového vlákna Prolen® farbeného v hmote (hladké textilné, hladké technické, tvarované vysokorozťažné, tvarované nízkorozťažné, vzduchom tvarované)
- výroba špeciálnych vlákien (mikrovlákna, duté vlákna, profilované vlákna, odolné voči UV žiareniu, s antibakteriálnou úpravou a so zníženou horľavosťou)
- výroba farebných koncentrátov (viac ako 300 odtieňov)
- výroba ponožiek (klasické, športové, zdravotné s antibakteriálnou úpravou a iné).
Certifikovaná výroba, ako aj produkty, sú garanciou pre najnáročnejšie aplikácie v textilnom priemysle, automobilovom priemysle, potravinárskom priemysle, zdravotníctve, nábytkárskom priemysle a ďalších technických aplikáciách, ako sú laná, popruhy, filtračné tkaniny a pod.
- výroba antimikrobiálnych textílií pod značkou Prolen Medical.

Vízia spoločnosti: Pokračovať v tom, aby sme boli svetovým lídrom vo výrobe špeciálnych textilných vlákien.

Misia spoločnosti: Uspokojenie potrieb zákazníkov vysoko výkonnými špeciálnymi typmi vlákna Prolen® prostredníctvom zlepšovania zdravia zákazníkov a ochrany životného prostredia.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4285225  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac