Operátor/operátorka výroby polypropylénových vlákien

CHEMOSVIT FIBROCHEM, a.s.

Miesto práce
Štúrova 101, 059 21 Svit, Poprad
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha dĺžiaco - tvarovacích textilných strojov, výroba ponožiek
Práca v nepretržitom zmenovom režime

- trvalá a stabilná práca,
- ročný príspevok pri splnení hlavných cieľov,
- motivačný príspevok za dochádzku,
- bohatý sociálny program vyplývajúci z kolektívnej zmluvy,
- zdravotná starostlivosť o zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2017 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť
dobrý zdravotný stav

Chemosvit Fibrochem a.s. je členom silnej skupiny firiem Chemosvit.
Výroba polypropylénových vlákien predstavuje hlavný výrobný program spoločnosti CHEMOSVIT FIBROCHEM. Viac ako 75-ročná tradícia vo výrobe vlákien a viac ako tridsaťročný vlastný výskum a vývoj v oblasti jemných polypropylénových vlákien, radí túto spoločnosť medzi svetových lídrov.
Certifikovaná výroba, ako aj produkty sú garanciou pre najnáročnejšie aplikácie v textilnom priemysle, automobilovom priemysle, potravinárskom priemysle, zdravotníctve, nábytkárskom priemysle a ďalších technických aplikáciách ako sú laná, popruhy, filtračné tkaniny a pod.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Chemosvit Fibrochem, a.s.
Štúrova 101
059 21 Svit

Kontakt

ID: 3208009   Dátum zverejnenia: 6.10.2017