Vrchný čašník/vrchná čašníčka - denne zabezpečný odvoz zo Svitu

CHEMOSVIT ENERGOCHEM, a.s.

Miesto práce
Lopušná dolina Resort, Lopušná dolina, Lučivná
Termín nástupu
01.065.2023
4,61 EUR/hod.+ osobná zložka mzdy vo výške 1 €/hod. + príplatky za zmennosť nad rámec ZP (vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy) a iné benefity. Priemerná hrubá mzda je +- 1 140 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha hostí reštaurácie Resortu podľa základných štandardov obsluhy v gastronómii,
- príprava a obsluha reštaurácie pre interných hostí Resortu na raňajky a večere,
- príprava a obsluha reštaurácie, spoločenských priestorov pre hostí prichádzajúcich na Á La carte menu, obedového menu, rodinné, firemné oslavy a teambuildingy,
- príjemné vystupovanie, snaha klientovi poradiť a pomôcť pri výbere jedál a nápojov,
- dodržiavanie interných pravidiel spoločnosti
- práca v režime striedania dlhý a krátky týždeň.

Pracovná ponuka je obsadzovaná pre hotelový a chatový rezort Lopušná dolina Resort.

Vytvárame tím, ktorý bude viesť nový skúsený šéfkuchár. Vaše nápady a tvorivosť budú
pod taktovou odbornosti a skúseností, Vašou pozvánkou pre hostí, ktorým
spoločne pripravíte zážitok a miesto, kde sa budú chcieť opäť raz vrátiť. Len dobrý tím dokáže vytvoriť kvalitné miesto na prácu a obľúbené miesto pre hostí.

Reštaurácia sa nachádza vo výbornej lokalite pod Vysokými Tatrami, na mieste s dlhoročnou históriou bývalého Hotela Lopušná dolina.
- práca v príjemnej atmosfére novo zrekonštruovanej reštaurácie a reštauračnej terasy, v slovenskej stabilnej, prosperujúcej a ďalej rastúcej spoločnosti,
- práca v malom kolektíve s rodinnou atmosférou,
- zabezpečený odvoz zo Svitu do Lopušná dolina Resort-u a späť,
- benefity vyplývajúce z platnej Kolektívnej zmluvy, rozsiahly sociálny program (napr. príplatok za odpracované roky u zamestnávateľa, finančné príspevky pre darcov krvi, pri životných a pracovných jubileách, pri narodení dieťaťa; zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov; príspevok na liečebno-rehabilitačné pobyty v zmysle uzatvorených zmlúv, sociálna výpomoc pri dlhodobej práceneschopnosti, príspevok zamestnávateľa na III. pilier)

Na výberové konanie budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu.
Termín nástupu je ihneď, prípadne dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Počet rokov praxe

3

príjemné vystupovanie, prívetivosť a celkovo proklientský prístup

CHEMOSVIT ENERGOCHEM, a.s. patrí medzi významných slovenských výrobcov, distribútorov a dodávateľov tepla, chladu, elektriny, plynu, pitnej a technologickej vody a poskytovateľov energetických služieb pre široké spektrum zákazníkov v priemyselnej, ale aj komunálnej oblasti. Spoločnosť má sídlo v podtatranskom meste Svit a jej prevádzky sa nachádzajú v priemyselnom areáli CHEMOSVIT a na teritóriu mesta.
Od nadobudnutia zariadenia Lopušná dolina Resort do svojho majetku v r. 2017 aktívne podniká aj v oblasti cestovného ruchu. Lopušná dolna Resor sa nachádza v atraktívnej lokalite pod Vysokými Tatrami, blízko turistických a cykloturistických trás. Novozrekonštruovaný Resort v poskytuje príjemné prostredie prírody Lopušnej doliny s pestrým výberom služieb na jednom mieste - ubytovanie v hoteli, v horských chatách, rešturácia, multifunkčné športovisko, detské ihrisko, wellness& masáže.
Reštaurácia je kompletne zrenovovaná, vrátane kuchyne a zázemia.
ID: 4124865  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,61 EUR/hod.