Riaditeľ Lopušná dolina Resort

CHEMOSVIT ENERGOCHEM, a.s.

Miesto práce
Svit
Termín nástupu
01.12.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiacnadstavba až do výšky 25% zo základnej ročnej mzdy pri splnení všetkých stanovených ročných cieľov hmotnej zainteresovanosti (6600 EUR/rok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lopušná dolina Resort sa nachádza v podhorí Vysokých Tatier v pešej dostupnosti od lyžiarskych stredísk Ski Tatry a Ski Lopušná dolina a vyhľadávaných značených turistických a cyklistických trás. Resort pozostáva z kamenných a chatových objektov c celkovou ubytovacou kapacitou 137 lôžok a okamžitou stravovacou kapacitou v interiéroch 180 stoličiek.
Súčasťou Resortu je prevádzka wellness a SPA, masážne služby, multifunkčné športovisko so spoločenským zázemím, požičovňa elektrobicyklov, grillHouse s celoročným využitím, reštaurácia, spoločenská sála, saloník, herňa pre deti a fitness centrum (vo výstavbe).
Samostatné, komplexné organizačné, personálne, pracovno-právne, obchodno-ekonomické, marketingové a investično-rozvojové riadenie chodu úseku.
Tvorba krátkodobej, strednodobej a dlhodobej obchodno-ekonomickej a marketingovej stratégie a jej aktívna implementácia.
Vypracovanie návrhov krátkodobého a dlhodobého technicko-investičného rozvoja zariadenia vo väzbe na prijatú obchodno-ekonomickú a marketingovú stratégiu.
Personálny manažment.
Tvorba cenníkov reštauračných, ubytovacích, športovo-relaxačných a doplnkových služieb a ich pravidelná aktualizácia.
Spracovanie mesačných, kvartálnych a komplexných ročných plánov a rozborov hospodárenia úseku.
Neprežitá starostlivosť o plnenie legislatívnych predpisov v pracovno-právnej oblasti, oblasti finančnej a daňovej disciplíny, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, prežiarenej ochrany, hygieny, bezpečnosti vyhradených technických zariadení.
Spracovanie komplexných obchodno-ekonomických reportov na dennej baze a na ich základe prijímanie neodkladných nápravných opatrení.
Riadenie saldokonta zariadenia (pohľadávok z obchodného styku).
Tvorba komplexných ponúk na klientelou požadovaný rozsah služieb.
Starostlivosť o nepretržitú aktuálnosť webovej stránky zariadenia a profilov na sociálnych sieťach a šírenie dobrého mena zariadenia.
Podrobný popis pracovnej činnosti riaditeľa Lopušná dolina Resort je k dispozícii na vyžiadanie.

Vyplývajúce z platnej Kolektívnej zmluvy

Na osobný pohovor budú pozvaní len uchádzači spĺňajúci všetky požiadavky uvedené v inzeráte.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2020 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hoteliérstvo, ekonomika, obchod, marketing, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax v riadiacej oblasti cestovného ruchu
5

Empatia, asertívne správanie vo vzťahu ku klientom a podriadeným zamestnancom, prax v budovaní tímu.
Bezúhonnosť, obchodné zručnosti, gramotnosť v oblasti podnikovej ekonomiky, ovládanie IS SAP na používateľskej úrovni, ovládanie informačných systémov, IT gramotnosť.
Motivačný list a písomné odporúčanie, alebo pracovný posudok od predchádzajúceho zamestnávateľa, resp. kontaktná adresa na predchádzajúceho zamestnávateľa.

CHEMOSVIT ENERGOCHEM, a.s. patrí medzi významných slovenských výrobcov, distribútorov a dodávateľov tepla, chladu, elektriny, plynu, pitnej a technologickej vody a poskytovateľov energetických služieb pre široké spektrum zákazníkov v priemyselnej, ale aj komunálnej oblasti. Spoločnosť má sídlo v podtatranskom meste Svit a jej prevádzky sa nachádzajú v priemyselnom areáli CHEMOSVIT a na teritóriu mesta.
Od nadobudnutia zariadenia Lopušná dolina Resort do svojho majetku v r. 2017 aktívne podniká aj v oblasti cestovného ruchu. Ročný obrat spoločnosti je cca 18 mil. Eur.

Štúrova, 101
05921 Svit
ID: 3983807  Dátum zverejnenia: 8.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac