Kuchár

CHEMOSVIT ENERGOCHEM, a.s.

Miesto práce
Lopušná dolina Resort, Lopušná dolina, Lučivná
Termín nástupu
01.12.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacpríplatky za soboty, nedele a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v hotelovej kuchyni kde podávame bufetové raňajky a bufetové večere. Počas dňa príprava obedového menu a jedál z A la Carte lístka. Zodpovednosť za presne dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín. Sledovanie stavu zásob v sklade. Dodržiavanie zásad ekonomického narábania so surovinami. Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov.

Zamestnanie v stabilnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou.
Práca v mladom dynamickom kolektíve.
Pracovné oblečenie
Po osvedčení možnosť dlhodobej spolupráce s podporou priameho nadriadeného.
Práca v dobre vybavenej kuchyni.
Benefity vyplývajúce z platnej Kolektívnej zmluvy.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme uchádzačom reagujúcim na ponúkanú pozíciu.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnia stanovené podmienky pre obsadenie pozície

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť a zmysel pre poriadok.
Silná orientácia na zákazníka a služby, príjemné vystupovanie, pozitívny a poctivý pracovný prístup, samostatná pracovná činnosť, dobrý zdravotný stav, vytrvalosť a fyzická zdatnosť.
Flexibilita, schopnosť rýchlo sa prispôsobiť vzniknutým situáciám.
Komunikačné schopnosti, dôveryhodné a reprezentatívne vystupovanie, kreativita.
výpis z registra trestov.

CHEMOSVIT ENERGOCHEM, a.s. patrí medzi významných slovenských výrobcov, distribútorov a dodávateľov tepla, chladu, elektriny, plynu, pitnej a technologickej vody a poskytovateľov energetických služieb pre široké spektrum zákazníkov v priemyselnej, ale aj komunálnej oblasti. Spoločnosť má sídlo v podtatranskom meste Svit a jej prevádzky sa nachádzajú v priemyselnom areáli CHEMOSVIT a na teritóriu mesta.
Od nadobudnutia zariadenia Lopušná dolina Resort do svojho majetku v r. 2017 aktívne podniká aj v oblasti cestovného ruchu. Ročný obrat spoločnosti je cca 18 mil. Eur.

Štúrova, 101
05921 Svit
ID: 3982651  Dátum zverejnenia: 6.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac