Prevádzkový elektrikár (dispečer distribúcie elektriny)

CHEMOSVIT ENERGOCHEM, a.s.

Miesto práce
Chemosvit, Svit
Termín nástupu
dohodou
4,45 EUR/hod.+ osobná zložka mzdy Priemerná možnosť zárobku hrubej mzdy je +- 1000 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha, údržba, zisťovanie porúch a opravy elektrických zariadení

+ osobná zložka mzdy.
Priemerná možnosť zárobku hrubej mzdy je +- 1000 €.

- zamestnanie v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti
- benefity vyplývajúce z platnej Kolektívnej zmluvy, rozsiahly sociálny program (napr. príplatok za prácu v odpoludňajších zmenách, príplatok za odpracované roky u zamestnávateľa, finančné príspevky pre darcov krvi, pri životných a pracovných jubileách, pri narodení dieťaťa; zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov; príspevok na liečebno-rehabilitačné pobyty v zmysle uzatvorených zmlúv, sociálna výpomoc pri dlhodobej práceneschopnosti)

Na výberové konanie budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 22 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. v znení neskorších predpisov . (min. pre rozsah E2A, rozsah E1A a §23, resp. §24 - výhodou)

- znalosť čítania elektrotechnických výkresov

CHEMOSVIT ENERGOCHEM, a.s. patrí medzi významných slovenských výrobcov, distribútorov a dodávateľov tepla, chladu, elektriny, plynu, pitnej a technologickej vody a poskytovateľov energetických služieb pre široké spektrum zákazníkov v priemyselnej, ale aj komunálnej oblasti. Spoločnosť má sídlo v podtatranskom meste Svit a jej prevádzky sa nachádzajú v priemyselnom areáli CHEMOSVIT a na teritóriu mesta.
Od nadobudnutia zariadenia Lopušná dolina Resort do svojho majetku v r. 2017 aktívne podniká aj v oblasti cestovného ruchu. Lopušná dolna Resor sa nachádza v atraktívnej lokalite pod Vysokými Tatrami, blízko turistických a cykloturistických trás. Novozrekonštruovaný Resort v poskytuje príjemné prostredie prírody Lopušnej doliny s pestrým výberom služieb na jednom mieste - ubytovanie v hoteli, v horských chatách, rešturácia, multifunkčné športovisko, detské ihrisko, wellness& masáže.
Reštaurácia je kompletne zrenovovaná, vrátane kuchyne a zázemia.
ID: 3822598  Dátum zverejnenia: 23.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,45 EUR/hod.