Dispečer distribúcie elektriny (prevádzkový elektrikár)

CHEMOSVIT ENERGOCHEM, a.s.

Miesto práce
Chemosvit, Svit
Termín nástupu
02.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
3,845 Eur + osobná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha, údržba, zisťovanie porúch a opravy elektrických zariadení

podľa platnej Kolektívnej zmluvy

informovať budeme len uchádzačov, ktorí splnia prepísané požiadavky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 22 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. v znení neskorších predpisov (min. pre rozsah E2A, rozsah E1A a § 23, resp. §24 výhodou).
Vyžadujeme spoľahlivosť, pozornosť a iniciatívu.

Hlavným premetom podnikania firmy CHEMOSVIT ENERGOCHEM, a.s. je výroba, rozvod a predaj elektrickej a tepelnej energie, úprava, rozvod a predaj technologickej a pitnej vody, prevádzka priemyselnej, splaškovej a dažďovej kanalizácie a rozvod zemného plynu. Zároveň je prevádzkovateľom hotela Lopušná Dolina, hotelového a chatového rezortu.

Štúrova 101
05921 Svit

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Greňová
Tel.: +421527152221
E-mail: poslať životopis
ID: 3822598  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,845 Eur + osobná zložka mzdy