Operátor věžového jeřábu

Chemoprojekt, a.s.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 800 - 3 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technoexport Storage a.s. je společnost specializující se na výrobu a montáž velkoobjemových ocelových válcových nádrží v České republice a v zahraničí.

V souvislosti s rozšiřováním své činnosti v Nizozemsku hledá Technoexport Storage vhodného kandidáta na pozici:

Pracovní náplň:

  • řízení a obsluha jeřábů;
  • přesnost a spolehlivost při obsluze jeřábu, bude ověřeno zkouškou;
  • dodržování vnitřních pravidel bezpečnosti práce společnosti;
  • dodržování bezpečnostních požadavků zákazníků;
  • schopnost práce v týmu;
  • schopnost práce ve výškách

Požadavky na uchazeče:

  • ukončené SOU nebo SŠ vzdělání
  • kandidát musí mít základní jazykové znalostí v jednom z následujících jazyků: angličtina/holandština/němčina/francouzština, za účelem složení praktické a teoretické zkoušky pro získání certifikátu TCVT (jeřábnický průkaz v Nizozemsku);
  • platný certifikát TCVT pro řízení a obsluhu věžového jeřábu je výhodou;
  • zkušenost s výstavbou průmyslových staveb je výhodou;
  • pozice je vhodná i pro kandidáty bez praxe, ale s dobrou znalosti jednoho z výše uvedených jazyků a schopnosti se obsluhu jeřábu rychle a kvalitně naučit;

Společnost nabízí:

  • velmi dobré finanční ohodnocení – měsíční mzdu 2 800 až 3000 ,-EUR netto po získání certifikátu TCVT (zkoušku hradí zaměstnavatel)
  • ubytování a dopravu na místo stavby na náklady zaměstnavatele
  • trvalé zaměstnání v příštích 5 letech;

Můžete poslat svůj životopis v češtině, angličtině, němčině nebo holandštině.

Další informace na telefonech:

+420 602 101 001

+420 731 670 697

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3941056  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/měsíc