Kuchár do centrálnej kuchyne - voľné víkendy

DOCK s. r. o.

Miesto práce
Uránová 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacmzda je uvedená v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu kuchára do našej centrálnej kuchyne, ktorá je srdcom našich prevádzok v Bratislave. Pracuje sa sa len cez týždeň v čase 6:00: - 14:30

Varí sa pre dva naše koncepty Thali a Nomad:
THALI je sieť samoobslužných vegetariánskych a vegánskych reštaurácií so zameraním na indickú a thajskú kuchyňu.
NOMAD je "svetové bistro", kde zažijete exotickú cestu svetovou kuchyňou s autentickými chuťami.

Náplň práce:
- pripravovanie a varenie teplých jedál pre výdajne
- zodpovedanie za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín.
- sledovanie stavu zásob na sklade.
- dodržiavanie zásad ekonomického narábania so surovinami.
- dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov.

Pošli životopis s fotografiou na [email protected] a dohodneme sa na osobnom stretnutí. Ak by si mal otázky, volaj - 0948 656 122.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

NOMAD je "svetové bistro", kde zažijete exotickú cestu svetovou kuchyňou s autentickými chuťami. V Bratislave prevádzkujeme tri reštaurácie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3735030  Dátum zverejnenia: 24.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac