1 350 EUR

Kuchár do zabehnutej prevádzky - voľné víkendy

CHEFGROUP (DOCK s.r.o.)

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
1 350 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do našej reštaurácie Chefzone v Digital parku. Pracuje sa sa len cez týždeň v čase 5:30 - 14:00. Chefzone je samoobslužný gastronomický koncept zameraný na denné menu. Ponúka široký výber jedál zo svetových kuchýň. Samoobslužný systém umožňuje zákazníkom slobodu výberu a voľby množstva jedla.

Náplň práce:
-varenie podľa plánovaného menu a receptúr
-vedenie kolektívu kuchyne počas neprítomnosti šéfkuchára
-plánovanie jedál, plánovanie ingrediencií pre objednávanie tovaru
-skladová evidencia, dodržiavanie čistoty na pracovisku
-motivácia zamestnancov kuchyne.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

530 + pravidelné odmeny

práca v príjemnom prostredí
finančná garancia stabilnej gastro skupiny,
obedy v hodnote viac ako 100 eur zadarmo a ďalšie zľavy na potraviny
karta Multisport

Pošli životopis s fotografiou na [email protected] a dohodneme sa na osobnom stretnutí. Ak by si mal otázky, volaj - 0948 656 122.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

CHEFGROUP je stabilná a zároveň inovatívna skupina originálnych gastronomických konceptov. Prvý z nich bol založený v roku 2011 v Bratislave a odvtedy sa CHEFGROUP neustále rozrastá. Každý z konceptov je jedinečný svojou myšlienkou, portfóliom a prístupom k zákazníkom, ale predovšetkým ľuďmi, ktorí svoju prácu robia srdcom. Do portfólia Chefgroup patria Škola varenia Chefparade, indické veggie reštaurácie Thali, street food reštaurácie Chefstreet, veľkokapacitná reštaurácia Chefzone, vínny bar LOGLOG, Chefcatering, reštaurácia NOMAD a ďalšie. Chefgroup je preto už 8 rokov spoľahlivým zamestnávateľom s osobným prístupom a možnosťou profesionálneho rastu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DOCK s.r.o.
Miletičova 21
821 09 Bratislava
ID: 3735030   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   530 + pravidelné odmeny