Usmiata obsluha do rýchleho občerstvenia

CHEFGROUP (DOCK s.r.o.)

Miesto práce
Avion Shopping Park, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
530 + variabilná zložka (konečná výška mzdy môže dosiahnuť až 850 eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našich reštauráciách Thali, Chefstreet a Nomad pracujú ľudia s úsmevom a dobrým vzťahom k jedlu. Ich úlohou je šťastie a sýtosť zákazníka. Ďalším usmiatym zamestnancom môžeš byť aj Ty.

Náplňou práce je dohľad nad samoobslužným výdajom jedál, práca s pokladňou, komunikácia s našimi zákazníkmi a starostlivosť o reštauráciu.

Atmosféra je u nás vo firme uvoľnéná, nenosia sa u nás obleky ani nezakrývajú tetovania. Všetci si tu tykáme a spája nás láska ku gastronómii. Stretávame sa aj vo voľnom čase, nie len v práci, čo z nás robí super tím :)

Pri práci na krátky dlhý týždeň je 750-950 eur v čistom, v prípade práce na 8-hodinové zmeny mzda dosahuje 600-700 eur v čistom.

Prevádzky máme v Bratislave na týchto miestach:

Dunajská, Miletičova, Fresh market, Plynárenská-BBC5, Bajkalská-Rosum, Černyševského, Digital park, nová prevádzka v Avione už čoskoro

pohodová práca v príjemnom prostredí
super kolektív
flexibilná prácovná doba – dá sa čiastočne prispôsobiť podľa potreby - máme viacero prevádzok
finančná garancia stabilnej gastro skupiny,
obedy v hodnote viac ako 100 eur zadarmo a ďalšie zľavy na potraviny
karta Multisport

Pošli životopis s fotografiou na [email protected] a dohodneme sa na osobnom stretnutí. Ak by si mal otázky, volaj - 0948 656 122.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax nie je nutná - všetko Vás naučíme.
Podmienkou je vek 18 rokov.

CHEFGROUP je stabilná a zároveň inovatívna skupina originálnych gastronomických konceptov. Prvý z nich bol založený v roku 2011 v Bratislave a odvtedy sa CHEFGROUP neustále rozrastá. Každý z konceptov je jedinečný svojou myšlienkou, portfóliom a prístupom k zákazníkom, ale predovšetkým ľuďmi, ktorí svoju prácu robia srdcom. Do portfólia Chefgroup patria Škola varenia Chefparade, indické veggie reštaurácie Thali, street food reštaurácie Chefstreet, veľkokapacitná reštaurácia Chefzone, vínny bar LOGLOG, Chefcatering a ďalšie. Chefgroup je preto už 7 rokov spoľahlivým zamestnávateľom s osobným prístupom a možnosťou profesionálneho rastu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DOCK s.r.o.
Miletičova 21
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3345947   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   530 + variabilná zložka (konečná výška mzdy môže dosiahnuť až 850 eur)