2 100 EUR

Šéfkuchár pre sieť reštaurácii - voľné víkendy

CHEFGROUP (DOCK s.r.o.)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)
2 100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného šéfkuchára do centrálnej kuchyne, ktorá je srdcom našich prevádzok v Bratislave. Hlavnou náplňou práce je navrhovať a pripravovať chutné jedlá pre naše gastronomické koncepty Thali, Chefstreet a NOMAD. Dôležité je mať pozitívny prístup k práci, ľuďom a lásku ku gastronómii.

Čo bude tvojou úlohou:
• príprava pokrmov v zodpovedajúcej kvalite a kvantite
• vytváranie menu pre naše koncepty
• zaistenie plynulého chodu kuchyne
• dodržiavanie a rešpektovanie všetkých zákonných predpisov a pokynov od kontrolných orgánov
• riadenie a organizácia personálu v kuchyni
• kalkulácie pri príprave jedál

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

530 (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Ponúkame Vám odborné školenia, teambuildingy, pestrú a zdravú dennú stravu a samozrejme okrem toho motivačné finančné ohodnotenie a bonusy za výkon a dosiahnuté výsledky. Cez víkendy a sviatky je reštaurácia zatvorená.

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy posielajte na [email protected]
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Privítame uchádzačov s praxou v zahraničí, ktorým neprekáža multikultúrne prostredie a vedia ponúknuť nové nápady a inšpirácie.

CHEFGROUP je stabilná a zároveň inovatívna skupina originálnych gastronomických konceptov. Prvý z nich bol založený v roku 2011 v Bratislave a odvtedy sa CHEFGROUP neustále rozrastá. Každý z konceptov je jedinečný svojou myšlienkou, portfóliom a prístupom k zákazníkom, ale predovšetkým ľuďmi, ktorí svoju prácu robia srdcom. Do portfólia Chefgroup patria Škola varenia Chefparade, indické veggie reštaurácie Thali, street food reštaurácie Chefstreet, veľkokapacitná reštaurácia Chefzone, vínny bar LOGLOG, Chefcatering, reštaurácia NOMAD a ďalšie. Chefgroup je preto už 8 rokov spoľahlivým zamestnávateľom s osobným prístupom a možnosťou profesionálneho rastu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DOCK s.r.o.
Miletičova 21
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Soňa Kotlárová
Tel.: +421 948 656 122
E-mail: poslať životopis
ID: 3112824   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   530 (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)