Cukrár/Cukrárka

Cheese, s.r.o.

Miesto práce
Krásnohorská 1, Petržalka
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 590 EUR/mesiacSkúšobná doba 1300 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba zákuskov a dezertov podľa zadania, zahŕňa : pečenie korpusov, miešanie krémov, plnenie toriet, príprava cheesecakeov, krájanie, balenie, zdobenie...

Dodržiavanie receptúr a výrobných procesov podľa stanovených noriem značky.

Udržiavanie čistoty vo výrobných priestoroch a čistoty technologických zariadení, vykonávanie čistiacich a dezinfekčných prác v zmysle HACCP
Pracovná doba

Pracovný týždeň:   Pondelok - Piatok; 8:00- 16:30 (vrátane 30 min pauzy)

2x Nedeľa v mesiaci po dohode

Benefity

- práca s kvalitnými surovinami a modernou technológiou

- zamestnanecká zľava na produkty

- príspevok na kurzy so zámerom rozvíjania schopností

- príplatky za  prácu cez víkendy a sviatky

- príspevok na stravu

- príjemné priestranné prostredie výroby

- možnosť profesionálneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobné predpoklady a zručnosti:

- samostatnosť a tímový duch

- ochota učiť sa nové veci

- vzťah k pečeniu, kreativita, lojálnosť, dôkladosť, precíznosť a organizovanosť

- zodpovednosť za efektivitu vykonanej práce

Výroba moderných cukrárskych výrobkov - Moderné torty, Cheesecakes, Quiche a Macaroons.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Drahoš
Tel.: +421951034214
E-mail: poslať životopis
ID: 4836756  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 590 EUR/mesiac