Lektor online kurzov

Check IT s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových lektorov online kurzov!

Pridajte sa do nášho Learn2Code tímu a poďte s nami pripravovať nové online kurzy. Learn2Code je aktuálne jednotka v online vzdelávaní digitálnych zručností na Slovensku, okrem desiatok online kurzov zameraných na programovanie, dizajn, online marketing, foto & video, MS Office a pod. ponúkame aj klasické prezenčné školenia.

Ponuku online kurzov chceme ešte viac rozšíriť a pridať do portfólia nové zaujímavé témy, ako napr.:

- programovanie (rôzne programovacie jazyky, frameworky,…),
- tvorba mobilných aplikácií (iOS, Android)
- dizajn,
- tvorba a strih videa,
- online marketing,
- Data Science, Big Data,
- blockchain, kryptomeny,
- Microsoft Office, Google Sheets a pod.

Hlavnou náplňou práce je príprava učebných materiálov, osnov a lekcií a ich následne pretavenie do videokurzov.

S tvorbou online kurzu každému lektorovi pomôžeme, úzko s ním spolupracujeme a dostáva od nás inštrukcie, rady a tipy ako dobrý kurz pripraviť.

Práca je možná odkiaľkoľvek zo Slovenska alebo zahraničia, vieme bez problémov pracovať na diaľku.

Bližšie info o našich aktuálnych kurzoch je možné nájsť na https://www.learn2code.sk

Tešíme sa na úspešnú spoluprácu.

Zo spolupráce získa inštruktor nasledovné výhody:

- propagáciu na celom Slovensku a v Čechách
- sieť kontaktov, potenciálnych zákazníkov
- perspektívnu dlhodobú spoluprácu
- budovanie osobného brandu
- prístup k online kurzom na https://www.learn2code.sk
- adekvátne finančné ohodnotenie

Okrem svojho životopisu nám prosím pošlite aj ukážky projektov, na ktorých ste pracovali (vaše portfólio) a okruhy tém, ktoré by ste chceli s nami spracovať do online kurzu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, marketing, dizajn

Počet rokov praxe

3

- veľmi dobrá znalosť oboru, v ktorom chcete vytvoriť online kurz
- príjemné vystupovanie
- spoľahlivosť, samostatnosť, dodržiavanie termínov

Skillmea je kariérna platforma, ktorú využíva cez 70.000 používateľov z radov firiem, škôl alebo štátnych inštitúcií. Sme najväčší poskytovateľ online vzdelávania na SK/CZ trhu a plánujeme čoskoro posunúť projekt ešte ďalej. Budeme radi ak sa ku nám pridáš ;)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3580739  Dátum zverejnenia: 17.1.2019