Asistent/ka predaja luxusných vozidiel v dynamickej firme/financovanie vozidiel/poistenie

ChcemAuto, s. r. o.

Miesto práce
Triblavinská 3191, 900 25 Chorvátsky Grob-Čierna Voda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
30.4.2024
1 200 - 2 800 EUR/mesiacProvízie za úspešné obchody, vianočný bonus, provízia za každý obchod, provízia za dohodnutý predaj vozidla cez našu spoločnosť, plat 1200€ by bol v prípade ak by ste urobili 0 obchodov mesačne čo sa nám ešte nikdy nestalo od založenia spoločnosti, mesačne predáme do 8-10 luxusných vozidiel.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vytváranie leasingových a úverových ponúk na jazdené a nové vozidlá

- Vytváranie ponúk havaríjneho, PZP a GAP poistenia

- Komunikácia s klientom

- Zapisovanie obchodných prípadov do CRM

- Pravideľné kontaktovanie klientov nových aj historických

- Príprava podkladov na prihlásenie vozidla

- Príprava podkladov nutných k prepisu vozidla

- Predaj záruk na vozidlá

- Analýza klienta a jeho potrieb

- Prvý kontakt s klientom

- Mailová komunikácia a vytváranie propagačných mailov a ponúk

- Príprava ponúk na dovoz vozidla

- Riadenie kalendáru a termínov obhliadku vozidiel

- Riadenie kalendáru pre detailing vozidiel

- Vyhľadávanie klientov, ktorí cez našu spoločnosť vozidlo predajú

Dotácia na vozidlo a PHM, príplatok za obedy, provízný systém odmeňovania za úspešne zrealizované obchody, rekreačné pobyty, práca v mladom dynamickom kolektíve a modernom showroome, možnosť rastu

Posielať životopis + motivačný list na našu mailovú adresu [email protected]. Životopis musí obsahovať aj fotografiu - preferujeme ženu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Komunikácia, Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Raynet CRM - Úplný začiatočník
WhatsApp - Mierne pokročilý
Instagram - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť obchodovať a zarábať peniaze, znalosť jazyka minimálne anglického plynule, dochvíľnosť, rozumieť pojmu deadline a dodržať, kuť za horúca - pohotovo reagovať na každy dopyt a lead a nenechať sa odbiť, kontrolovať po sebe, poriadok, chuť učiť sa a rásť kariérne,

Sme mladý dravý kolektív milovníkov áut a obchodu. Naša spoločnosť vznikla v roku 2021 a v roku 2023 dosiahla obrat vo výške 1.9m EUR. Máme individuálny prístup k zákazníkom. Tvoríme silný content na soc. sieťach. Našu firmu vedieme v rodinnom duchu - sme kamaráti dobrý kolektív. Focusujeme sa na luxusnejšie vozidlá a máme veľké vízie, ktoré nemajú hraníc a preto do nášho teamu potrebujeme ďalšieho ťahúňa na ktorého sa dá spolahnúť a má chuť zarábať. Pozri si náš web chcemauto.eu a recenzie na google. Tešíme sa na Vás!
ID: 4793999  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac