Raňajkový(-á) kuchár(-ka) vo Vila GRAND, Nová Lesná

CHATTER, s.r.o.

Miesto práce
Nová Lesná
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
december 22 - január 23
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.5,00 EUR/hod = čistá hodinová mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte možnosť privyrobiť si v atraktívnom prostredí a v priateľskom kolektíve mladých ľudí? Nie ste vyučený kuchár/-ka, ale zvládli by ste prípravu jednoduchých raňajkových jedál v malom ubytovacom zariadení (vilagrand.sk)? Práve takého človeka radi privítame v našom tíme. Môžete byť na dôchodku, študovať na VŠ, rodič na materskej, alebo jednoducho bez práce. Dôležitá je iba chuť pracovať a priateľská povaha, všetko potrebné Vás zaučíme.

Pracovná doba:
- predovšetkým v pracovné dni, prip. aj počas víkendov
- pracovná doba väčšinou v čase od 06:30 do 12:00 hod., niekedy do 14:00hod.
- rozsah pracovného úväzku: cca 50-70 hod./mesačne počas cca. 8 dní v mesiaci
- v prípade záujmu možnosť rozšírenia úväzku o prácu chyžnej (iba dobrovolné)

Náplň práce:
- pripráva jednoduchých raňajkových jedál pre ubytovaných hosti
- upratanie kuchyne a raňajkovej jedálne po raňajkách
- v pripade potreby medzi 12.00-14.00 hod. aj pomoc s jednoduchým priebeznym upratovanim izieb po ranajkach (vysypanie smetí, výmena uterákov atď.)

Pozícia je vhodná iba pre uchádzačov z okolia PP. Ubytovanie nevieme poskytnúť.

Stabilné a priateľské pracovné prostredie so vzájomným rešpektom a možnosťou organizácie voľného času a práce.

Od záujemcov očakávame zaslanie stručného životopisu alebo mailu s telefonickým kontaktom. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť, flexibilita, svedomitosť, ochota spolupracovať

Od roku 2008 spoločnosť prevádzkuje úspešný a hosťami obľúbený penzión Vila GRAND v Novej Lesnej vo Vysokých Tatrách (www.vilagrand.sk).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 947014  Dátum zverejnenia: 9.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.