Recepčná pre apartmánový dom Vila GRAND, Nová Lesná

CHATTER, s.r.o.

Miesto práce
Nová Lesná
Termín nástupu
1.3.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700,00 EUR pravidelný mesačný čistý príjem, z toho 520,00 brutto základná zložka + pravidelné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je vykonávaná celoročne podľa potreby vrátane víkendov a sviatkov formou 5-7 dňových turnusov. Práca je vhodná aj pre uchádzačov z okolia PP ochotných dochádzať za prácou. Spoločnosť poskytuje zdarma ubytovanie v samostatnej hotelovej izbe.

Pracovná doba je 12 hodinová: 8.00-12.00 a 14.00-22.00. V čase 12.00-14.00 má zamestnanec prestávku.

Náplňou práce je:
- check-in / check-out hostí
- obsluha pri raňajkách
- práca s rezervačným systémom, registračnou pokladňou, platobným terminálom
- organizácia a kontrola práce chyžných

Prácá v priateľskom firemnom prostredí s výbornou možnosťou organizovania práce a pracovného voľna. Ubytovanie zdarma.

Po obdržaní životopisov budeme vybraných kandidátov kontaktovať telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.3.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť dochádzať do práce autom je výhodou.

Spoločnosť prevádzkuje apartmánový dom Vila GRAND v Novej Lesnej vo Vysokých Tatrách.(www.vilagrand.sk)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vila GRAND
Zakladeteľov 369
05986 Nová Lesná

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Branislav Slezák
Tel.: +421948325212
E-mail: poslať životopis
ID: 3541573   Dátum zverejnenia: 5.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700,00 EUR pravidelný mesačný čistý príjem, z toho 520,00 brutto základná zložka + pravidelné odmeny