Recepčná v apartmánovom dome Vila GRAND, Nová Lesná

CHATTER, s.r.o.

Miesto práce
Nová Lesná
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
12/2019
Mzdové podmienky (brutto)
5,2 EUR/hod.5,20 eur/hod brutto t.j. 4,50 eur/hod čistá hodinová mzda pri predpokladanom rozsahu práce 50-70 hod mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca vykonávaná vo forme 2-3 dňových turnusov, ktoré zamestnanec odpracuje dva razy do mesiaca s prenocovaním zdarma v samostatnej hotelovej izbe. Ideálna pracovná príležitosť popri štúdiu na VŠ, pripadne ako druhé zamestnanie, takisto vhodné pre tých, ktorým vyhovuje práca na skrátený uväzok, dlhodobo. Práca je vhodná aj pre uchádzačov z okolia PP ochotných dochádzať za prácou.

Pracovná doba je 12 hodinová: 8.00-12.00 a 14.00-22.00. V čase 12.00-14.00 má zamestnanec prestávku.

Náplňou práce je:
- check-in / check-out hostí
- obsluha pri raňajkách
- po zaškolení práca s rezervačným systémom, registračnou pokladňou, platobným terminálom
- organizácia a kontrola práce chyžných

Prácá v priateľskom firemnom prostredí s výbornou možnosťou organizovania práce a pracovného voľna. Ubytovanie zdarma.

Po obdržaní životopisu budeme vybraných kandidátov kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť príjemného a profesionálneho správania k hosťom

Spoločnosť prevádzkuje apartmánový dom Vila GRAND v Novej Lesnej vo Vysokých Tatrách.(www.vilagrand.sk)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vila GRAND
Zakladeteľov 369
05986 Nová Lesná
ID: 3541573  Dátum zverejnenia: 8.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,2 EUR/hod.5,20 eur/hod brutto t.j. 4,50 eur/hod čistá hodinová mzda pri predpokladanom rozsahu práce 50-70 hod mesačne