4,8 EUR/hod. Reagujte bez životopisu

Chyžná v apartmánovom dome Vila GRAND, Nová Lesná

CHATTER, s.r.o.

Miesto práce
Nová Lesná
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
12/2019
Celková mzda (brutto)
4,8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v apartmánovom dome Vila GRAND v Novej Lesnej, časť Malý Smokovec na skrátený cca. polovičný pracovný úväzok (cca 80 hod. mesačne) formou dohody o vykonaní práce.
Pracovná doba v čase od 07:00 do 14:00 hlavne počas pracovných dní, niekedy cez víkendy aj sviatky.
Náplň práce:
-upratovanie hotelových izieb a spoločných priestorov
-výdaj a príjem posteľného prádla do čistiarne
-pranie a žehlenie osušiek a uterákov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,80 eur/hod brutto t.j. 4,00 eur/hod v čistom

Záujemcovia zašlú stručný životopis alebo nás kontaktujú na uvedenom tel. čísle. S vybranými uchádzačmi následne dohodneme osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Poriadkumilovnosť, čistota, zodpovednosť, pracovitosť, flexibilita. Ideálne, ak uchádzač býva v Poprade a blízkom okolí. Ubytovanie neposkytujeme ani nevieme zabezpečiť.

Spoločnosť prevádzkuje apartmánový dom Vila GRAND v Novej Lesnej vo Vysokých Tatrách.(www.vilagrand.sk)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vila GRAND
Zakladeteľov 369
05986 Nová Lesná

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Branislav Slezák
Tel.: +421948325212
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 1260671   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,80 eur/hod brutto t.j. 4,00 eur/hod v čistom