Senior sales manager

Chateau GRAND BARI s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.3.2023
2 000 EUR/mesiac1800 EUR Brutto - základná mzda počas skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná práca vo zverenom segmente s orientáciou na výsledok
- aktívny predaj produktov spoločnosti
- aktívne vytváranie databázy korporátnej a privátnej klientely a práca s ňou
- budovanie dlhodobých obchodných vzťahov so zákazníkmi
- nadviazanie obchodného vzťahu s cieľom podpísania zmluvy
- vedenie degustácií a prezentačných akcií zameraných na produkty našej spoločnosti
- analýza obchodného potenciálu a konkurencie na trhu
- reporting obchodných výsledkov na týždennej báze

Hľadáme uchádzačov pre prácu v okolí Košice, Prešov

- flexibilná pracovná doba
- služobné auto, notebook, mobil - aj na súkromné účely
- produkty spoločnosti s výhodnými zamestnaneckými zľavami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

- mať v krvi obchodnícke myslenie a obchodnícky prístup
- proklientské a slušné kultivované vystupovanie
- silná orientácia na výsledok
- samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
- vyjednávacia schopnosť

Sme mladá, dynamická a rýchlo rozvíjajúca sa vinárska spoločnosť pôsobiaca v tokajskej oblasti, obci Veľká Bara. Víno spracovávame z hrozna z vlastných vinohradov z tokajskej oblasti Bara v rozlohe 60ha. Našou snahou je vyrábať najkvalitnejšie tokajské víno a pestovať čo najkvalitnejšie hrozno, ktoré nám dáva tento jedinečný klenot Slovenska. Od mája 2019 ponúkame aj služby v hoteli vo Veľkej Bare.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4515555  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac