F & B manažér

Chateau GRAND BARI s.r.o.

Miesto práce
Veľká Bara
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
10.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plynulý chod celého F&B úseku ( á la carte , bar, kuchyňa )
- plánovanie, organizovanie a kontrola poskytovaných služieb
- denné uzávierky, skladové hospodárstvo, spracovanie inventúr,
- príprava kalkulácií
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických predpisov, technologických výrobných postupov, gastronomických zásad a jednotných zásad obsluhy
- riadenie školení a odborného výcviku podriadených pracovníkov
- prijímanie objednávok, organizácia prípravy, realizácie a zúčtovania gastronomických akcií
- riadenie a kontrola zamestnancov stravovacej prevádzky, výber nových zamestnacov
- spolupráca pri tvorbe jedálnych a nápojových lístkov
- riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov

- Práca v atraktívnom prostredí vinohradníckej oblasti Tokaj.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
BlueGastro - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Prax v odbore výhodou, spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie k zákazníkom a medzi sebou navzájom, odolnosť voči stresu, zmysel pre tímovú prácu, chuť učiť sa nové veci.

Sme mladá, dynamická a rýchlo rozvíjajúca sa vinárska spoločnosť pôsobiaca v tokajskej oblasti, obci Veľká Bara. Víno spracovávame z hrozna z vlastných vinohradov z tokajskej oblasti Bara v rozlohe 60ha. Našou snahou je vyrábať najkvalitnejšie tokajské víno a pestovať čo najkvalitnejšie hrozno, ktoré nám dáva tento jedinečný klenot Slovenska. Od mája 2019 ponúkame aj služby v hoteli vo Veľkej Bare.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3945801  Dátum zverejnenia: 3.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac