Údržbár

Chateau GRAND BARI s.r.o.

Miesto práce
Veľká Bara
Termín nástupu
15.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva a zabezpečuje letnú a zimnú údržbu areálu vinárstva,
- dennú údržbu hotela a vinárstva,
- preventívnu údržbu hotelových izieb,
- vykonáva a zabezpečuje obsluhu kotolne,
- vykonáva odpočty odberov elektrickej, tepelnej energie a vody,
- zabezpečuje plnenia príslušnej legislatívy v oblasti vyhradených technických zariadení a vedie predpísanú evidenciu,
- vykonávať preventívnu a operatívnu údržbu na zverených zariadeniach,
- zúčastňovať sa pri výkone odborných prehliadok a spolupracovať pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov,
- kontrolovať a opravovať technologické rozvody,
- kontrolovať a opravovať klimatizačné zariadenia a rozvody,
- riadiť sa platnými normami a STN,
- dodržiavanie interných smerníc a noriem, rešpektovanie BOZP.

- Flexibilná pracovná doba
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Dlhodobá pracovná perspektíva
- Práca v krásnom prostredí Tokaja

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C

- skúsenosti na danej pozícii výhodou, ale nie podmienkou
- pozitívny prístup k práci a otvorenosť k zmenám,
- zodpovednosť, bezúhonnosť
- práce je vhodná aj pre dôchodcu
- samostatnosť a zmysel pre detail

Sme mladá, dynamická a rýchlo rozvíjajúca sa vinárska spoločnosť pôsobiaca v tokajskej oblasti, obci Veľká Bara. Víno spracovávame z hrozna z vlastných vinohradov z tokajskej oblasti Bara v rozlohe cca 60ha. Našou snahou je vyrábať najkvalitnejšie tokajské víno a pestovať čo najkvalitnejšie hrozno, ktoré nám dáva tento jedinečný klenot Slovenska. Od mája 2019 ponúkame aj služby v penzióne vo Veľkej Bare.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Poštová 8
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Drotár
E-mail: poslať životopis
ID: 3824742  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 750 EUR/mesiac