1 500 - 1 800 EUR

Správca vinárstva

Chateau GRAND BARI s.r.o.

Miesto práce
Chateau Grand Bari, Bara
Termín nástupu
maj 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za prípravu a plnenie hospodárskeho plánu Chateau /gastro a hotel časť/
- organizuje, riadi, kontroluje a zodpovedá za plynulý a bezproblémový chod výrobných, ubytovacích a odbytových stredísk vinárstva
- zodpovedá za kvalitu poskytovaných služieb
- zodpovedá za vybavovanie sťažností a reklamácií návštevníkov hotela
- zodpovedá za výber a prijímanie nových zamestnancov, za rozviazanie pracovného pomeru
- zodpovedá za motiváciu a hodnotenie zamestnancov
- zodpovedá za presadzovanie stratégie rozvoja hotela a ponúkaných služieb
- je priamo zodpovedný za dodržiavanie personálnych ,surovinových a prevádzkových nákladov
- zodpovedá za dodržiavanie predpisov BOZP a požiarnej ochrany
- zodpovedá za včasné a správne vyhotovenie a spracovanie prevádzkových dokladov
- zodpovedá za komunikáciu s kľúčovými zákazníkmi, orgánmi štátnej správy a samosprávy, štátnymi orgánmi a inštitúciami
- plní operatívne úlohy konateľa spoločnosti
- nastavuje harmonogram degustácií vín v spolupráci Grand Bari

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500

Práca so zahraničnou klientelou
- Flexibilná pracovná doba
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Dlhodobá pracovná perspektíva
- Zamestnanecké ubytovanie
- Práca v krásnom prostredí Tokaja
-relax v hoteloch našich spoločností

Informácie o výberovom konaní

Poprosíme zaslať
CV v slovenskom jazyku s fotografiou
Motivačný list
Referenčný kontakt na predchádzajúcich zamestnávateľov je povinný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo,vinárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Priateľský, pozitívny prístup, teamová práca
- Organizačné a veľmi dobré komunikačné zručnosti
-manažérske schopnosti
-kreatíva pri promovaní vinárstva
- Plynulé ovládanie Aj
- Radosť a nadšenie z práce s ľuďmi
- Samostatnosť, trpezlivosť a zmysel pre detail
- Orientácia na zákazníka, starostlivosť, zdvorilosť
- Skúsenosti na danej pozícii výhodou, ale nie podmienkou
- Znalosti práce na PC
- Lojalita
- Flexibilita
- Ochota učiť sa a rásť
- Láska k vínu

Sme mladá, dynamická a rýchlo rozvíjajúca sa vinárska spoločnosť pôsobiaca v tokajskej oblasti, obci Veľká Bara. Víno spracovávame z hrozna z vlastných vinohradov z tokajskej oblasti Bara v rozlohe cca 60ha. Našou snahou je vyrábať najkvalitnejšie tokajské víno a pestovať čo najkvalitnejšie hrozno, ktoré nám dáva tento jedinečný klenot Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Poštová 8
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Mišutová
Tel.: +421948336773
E-mail: poslať životopis
ID: 3665000   Dátum zverejnenia: 11.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500