Kuchár

Chateau GRAND BARI s.r.o.

Miesto práce
Veľká Bara
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná príprava jedál teplej a studenej kuchyne
- zodpovednosť za kvalitu pripravovaných jedál
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- poskytovanie prvotriednych služieb zákazníkom
- kontrola kvality hotových jedál
- aranžovanie pripravovaných jedál a kladenie veľkého dôrazu na ich estetickú stránku
- kontrola skladových zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru a materiálu
- dodržiavanie všetkých požiadaviek HACCP

- Práca v atraktívnom prostredí vinohradníckej oblasti Tokaj.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme spolahlivosť a samostatnosť pri práci, dodržiavanie hygienických predpisov, zodpovedný prístup k práci a kreatívnosť pri varení a servírovaní jedla na tanier.
Prax v odbore min. 2 roky, profesionálny a zodpovedný prístup k práci.

Sme mladá, dynamická a rýchlo rozvíjajúca sa vinárska spoločnosť pôsobiaca v tokajskej oblasti, obci Veľká Bara. Víno spracovávame z hrozna z vlastných vinohradov z tokajskej oblasti Bara v rozlohe 60ha. Našou snahou je vyrábať najkvalitnejšie tokajské víno a pestovať čo najkvalitnejšie hrozno, ktoré nám dáva tento jedinečný klenot Slovenska. Od mája 2019 ponúkame aj služby v hoteli vo Veľkej Bare.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3646182  Dátum zverejnenia: 13.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac