Digital Content Specialist

ChatboTech

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme človeka, ktorý bude zodpovedný za:
- copywriting, písanie textov do blogu v rámci viacerých aktivít našej firmy,
- práca s banermi,
- písanie reklamných textov / contentu,
- prípadné menšie grafické úpravy,
- sledovanie trendov v oblasti technológií a inovácií.

Aké vlastnosti by si mal/a mať?
- zmysel pre kreativitu,
- samostatnosť,
- záujem a prehľad o inovatívnych technológiách,
- logické a analytické zmýšľanie,
- grafické cítenie.

Aké nástroje by si mal/a vedieť používať?
- základné znalosti o XML feedoch,
- prehľad v FB Business Manager, Google Ads / Analytics / Tag Manager výhodou,
- grafické nástroje ako Adobe Photoshop, Illustrator výhodou,
- nástroje na editovanie videa taktiež výhodou.

Podmienkou je ovládanie angličtiny na pokročilej úrovni slovom aj písmom.

- Veľmi flexibilný pracovný čas, možnosť z veľkej časti pracovať z domu, večer...
- Firemné vzdelávanie, investície do rozvoja zamestnancov,
- Nezabudnuteľné team buildingy,
- Práca v oblasti s inovatívnymi technológiami (AI, Chatboty, 3D tlač...),
- Progresívna slovenská spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou a mladým dynamickým kolektívom.

Ďakujeme za prejavenie záujmu. Dovoľujeme si informovať, že kontaktujeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ChatboTech je IT-consultingová spoločnosť zameraná najmä na vývoj chatbotov využívajúcich AI, všeobecne aplikáciu AI v biznise a iné inovatívne SW riešenia založené na webových technológiách.
V súčasnosti je najvyužívanejším produktom spoločnosti platforma BotBuilder, ktorá je poskytovaná spoločnostiam primárne na Slovensku a v Strednej Európe.
ID: 4116410  Dátum zverejnenia: 5.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.