C#/.NET Developer

CHASTIA s.r.o.

Miesto práce
Košická 3646/68, Poprad-Spišská Sobota
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
min. 1600 EUR/mesiac - základná zložka (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

C#, ASP.NET MVC, WinForm vývoj informačného systému Chastia FM a Chastia Helpdesk pre správu majetku (facility a property management) a energetický manažment a Chastia IoT, informačného systému na zber a vyhodnocovanie energetických údajov pomocou IoT.

Analyzovanie potrieb zákazníkov, návrh riešení a následna implementácia riešení.

Ponúkame:
- prácu v mladom kolektíve,
- prácu na zaujímavých, úspešných a perspektívnych projektoch,
- prístup k najnovším technológiám z oblasti IT,
- možnosť neustáleho vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

Pracovné pohovory budú prebiehať v priebehu apríla 2019.

Miesto práce je v kancelárii v Poprade alebo v kancelárii v Košiciach.

Svoje profesné životopisy spolu s motivačným listom nám posielajte na našu emailovú adresu jobs[zavinac]chastia.com.

Sídlo spoločnosti je v meste Poprad.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, matematika, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
SQL - Základy
.NET - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
HTML - Základy
CSS - Základy

- Výborná znalosť programovacieho jazyka C# (alebo Visual Basic .NET)
- Znalosť jazyka SQL

- Samostatnosť, vytrvalosť, ochota učiť sa nové veci, kreativita, výkonnosť

- Výhodou je znalosť vývoja mobilných aplikácií pre platformu Android, iOS, Xamarin.

Poslaním spoločnosti je vyvíjať a ponúkať software a služby najmä v oblasti grafických informačných systémov, facility a property managementu, IoT zberu a vyhodnocovania dát, zaobstaranie dát (zameranie skutkového stavu areálov, budov, TZB a pod.), prípravu a spracovanie dát do elektronickej podoby a ich implementáciu do informačného systému Chastia FM, Chastia IoT a Chastia ONE.

Našim cieľom nie je len dodávka software, ale samozrejmosťou je aj pomoc s nasadením systému a jeho uvedením do každodenného života v spoločnostiach.

Aktuálne máme pobočky v mestách Poprad, Košice, Bratislava, Praha.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3587132  Dátum zverejnenia: 4.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1600 EUR/mesiac - základná zložka (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)