Obchodný zástupca - predajca

CHARVÁT SLOVAKIA, s. r. o.

juhovýchod Slovenska, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predajca - priemyselná hydraulika:
- predaj hydraulických hadíc, skrutkovanie, hydraulických valcov a agregátov
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- starostlivosť o existujúcich zákaznikov
- monitoring vývoja trhu a reporting
- priama zodpovednosť za plnenie plánu na pridelenom území

- zázemie stabilnej firmy
- portfólio už existujúcich zákazníkov
- nástupný plat 1.100 EUR
- motivačná provízia

Iba písomné ponuky vrátane životopisu zašlite na uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základná orientácia v oblasti priemyslenej hydrauliky
- lojalita voči firme i produktu, spoľahlivosť
- nadpriemerné pracovné nasadenie, flexibilita, ochota cestovať a pracovať v teréne
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, obchodný duch
- profesionálny prístup k zadávaným úlohám
- samostatnosť, kreativita, zodpovednosť
- prax na podobnej pozícii výhodou

Firma CHARVÁT SLOVAKIA s. r. o. vznikla v roku 1995. Je dcérskou firmou spoločnosti CHARVÁT GROUP s. r. o. Zbraslavice, Česká republika. Firma podniká v dvoch aktivitách:
1. prvou aktivitou je priemyselná hydraulika, kde sa firma profiluje ako kvalifikovaný výrobca/dodávateľ v 5 hlavných oblastiach:
- výrobca hydraulických armovaných hadíc
- dodávateľ materiálu a technológií lokálnym výrobcom
- výrobca hydraulických valcov
- výroba a obchod s uceleným sortimentom komponentov hydraulických
systémov
- dodávateľ technických riešení know-how
2. druhou aktivitou je predaj a výroba priemyselných kvapalín vlastnej značky
CHARVÁT oil.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1062096  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100