Logo Charlie works, s.r.o.

Pridaj sa k tímu Charlie ako zamestnanec v logistike pri Rotterdame Práca vhodná aj pre páry, bez vekovky

Charlie works, s.r.o.

Miesto práce
Ridderkerk, Holandsko
Termín nástupu
29.05.2024/priebežne
13,27 - 17,25 EUR/hod.+8,33% dovolenkový príspevok, -zmenové príplatky, -príspevok za šoférovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v logistickom centre v Ridderkerk pri Rotterdame?
Máme pre Teba nenáročnú prácu, vhodnú aj pre páry.

V tomto logistickom centre vykonávaš rôzne činnosti:
zhromažďovanie a spracovávanie prichádzajúceho tovaru,
vychystávanie a príprava odchádzajúceho tovaru,
skenovanie, vybaľovanie tovaru z krabíc, balenie objednávok,
vykladanie tovaru z nákladných automobilov a kontrola zásielok,
kontrola stavu tovaru, prepočet tovaru a signalizácia rozdielov v zásobách skladu, spracovanie rezervácií objednávok v systéme, expedícia tovaru, alebo pomoc pri páse, v závislosti od oddelenia, na ktorom budeš pracovať.

Zároveň máš možnosť absolvovať školenie na vozíky HLO (skenovanie objednaného tovaru vo vyšších policiach skladu pomocou tohto vozíka).

Sklad funguje v trojzmennej prevádzke, pričom pracuješ v jednej z týchto zmien:
-06:00-14:45 s 30% príplatkom medzi 06:00 a 07:00
-07:00-16:30
-14:45-23:45 s 20% príplatkom medzi 18:00 a 23:45.

Počas pracovnej zmeny máš prestávky v trvaní 60 min.
Pracuje sa od pondelka do piatku, víkendy sa pracuje v období väčšieho počtu objednávok. Príplatok za prácu v sobotu alebo v nedeľu je 75%

​-bez poplatkov za sprostredkovanie
​​-holandská pracovná zmluva
​​-týždenné výplaty
​​-služby Charlie supports/ job consultantov
​​-doprava do práce a z práce zabezpečená
​​firemnými autami/bicyklami (závisí od vzdialenosti ubytovania a práce)
​​-možnosť využiť ubytovanie Charlie housing
​​-zabezpečená registrácia pre získanie čísla BSN (tzv.daňové číslo) po príchode
​​-možnosť využiť holandské zákonné zdravotné poistenie prostredníctvom zamestnávateľa
​​- príspevok na cestu do práce pri dochádzaní vlastným autom, alebo príspevok za šoférovanie firemného auta nad 10 km
​​-stabilná spolupráca​​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať, je globálna logistická a dopravná spoločnosť špecializujúca sa na zákazkové riešenia dodávateľského reťazca, e-fullfilment a leteckú, námornú, železničnú a cestnú dopravu. Jadro firemnej kultúry sa točí okolo slobody, zodpovednosti a rozvoja ľudí. Vďaka kombinácii logistických znalostí, globálnej siete a pracovnej etiky orientovanej na zákazníka, ponúka táto firma svojim zákazníkom skutočne jedinečný zážitok zo spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistika

Počet rokov praxe

1

-znalosť anglického jazyka je nevyhnutná

-prax v logistike je potrebná

-vodičský preukaz je výhodou, nie podmienkou

Charlie works je európska agentúra na sprostredkovanie práce s vášňou pre prácu. Charlie works sa snaží spájať motivovaných zamestnancov s klientmi, a tiež sa snažiť nájsť pre klientov tie správne riešenia. Naším cieľom je, aby bola práca pre každého jednoduchšia a zábavnejšia. Poskytujeme prácu v rôznych odvetviach: výroba, logistika, poľnohospodárstvo, stavebnítcvo.
Don’t worry be happy, we’ve got you.

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikoleta Krausová
E-mail: poslať životopis
ID: 4835631  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 13,27 EUR/hod.