Logo Charlie works, s.r.o.

Pracuj v sklade Action v Echt pri zbieraní objednávok, order picking S ubytovaním a výplatou každý týždeň Pridaj sa aj Ty k tímu Charlie works

Charlie works, s.r.o.

Miesto práce
Echt, Holandsko
Termín nástupu
31.05.2024
13,6 - 20,4 EUR/hod.+8,33% dovolenkový príspevok -možnosť získať výkonnostný bonus -zmenové príplatky -príspevok za šoférovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako orderpicker zabezpečuješ, aby boli objednávky kompletné a pripravené na mieste určenom na expedíciu. Pracovný proces zbierania objednávok je zabezpečený systémom voicepick, jednoduchými inštrukciami cez slúchadlá v anglickom jazyku. Svoju prácu vykonávaš pomocou elektrického paletového vozíka.
Pracuje sa na dve zmeny. Prvá sa začína o 06:00 a druhá o 15:15. V sobotu sa pracuje iba na rannej zmene.

​-bez poplatkov za sprostredkovanie
​-holandská pracovná zmluva
​-týždenné výplaty
​-služby Charlie supports/ job consultantov
​-doprava do práce a z práce zabezpečená
​firemnými autami/bicyklami (závisí od vzdialenosti ubytovania a práce)
​-možnosť využiť ubytovanie Charlie housing
​-zabezpečená registrácia pre získanie čísla BSN (tzv.daňové číslo) po príchode
​-možnosť využiť holandské zákonné zdravotné poistenie prostredníctvom zamestnávateľa
​- príspevok na cestu do práce pri dochádzaní vlastným autom, alebo príspevok za šoférovanie firemného auta nad 10 km
​-stabilná spolupráca​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť, pre ktorú budeš pracovať je známy obchodný reťazec: Action. V Európe majú viac ako 1700 obchodov. Obchody v Belgicku a Nemecku sú zásobované z distribučného centra v Echt. Action má 6 zásad, ktoré sú pre nich na pracovisku dôležité: starostlivosť o zákazníka, uvedomenie si nákladov, tímová práca, disciplína, jednoduchosť a rešpekt.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 1 rok v logistike

Počet rokov praxe

1

-znalosť anglického jazyka je nevyhnutná

-prax minimálne 1 rok v logistike

-vodičský preukaz je výhodou, nie podmienkou

Charlie works je európska agentúra na sprostredkovanie práce s vášňou pre prácu. Charlie works sa snaží spájať motivovaných zamestnancov s klientmi, a tiež sa snažiť nájsť pre klientov tie správne riešenia. Naším cieľom je, aby bola práca pre každého jednoduchšia a zábavnejšia. Poskytujeme prácu v rôznych odvetviach: výroba, logistika, poľnohospodárstvo, stavebnítcvo.
Don’t worry be happy, we’ve got you.

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikoleta Krausová
E-mail: poslať životopis
ID: 4835575  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 13,6 EUR/hod.