Logo Charlie works, s.r.o.

Manipulačný pracovník v mraziarni. Mzda do 20,61 €, s ubytovaním, týždenné výplaty. Pridajte sa k Charlie works! Bez poplatkov!

Charlie works, s.r.o.

Miesto práce
Zoetermeer, Holandsko
Termín nástupu
06.05.2024
13,41 - 20,61 EUR/hod.-Základná mzda (od 21 rokov) 13,41 € -Príplatok 0,50 € za každú hodinu odpracovanú v mraziarenskom sklade -Nadčasy 125% -Víkendy 150% -Príspevok za šoférovanie firemného auta 5 €/deň (100-120 €/mesiac) -BONUS za odporučenie nového zamestnanca do výšky 150 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nové hviezdy do našich tímov na vychystávanie objednávok! Zábava v práci je našou najvyššou prioritou. Tvoje úlohy budú veľmi rôznorodé. Od zbierania objednávok až po presun paliet na správne miesto v našom mraziarenskom sklade. Byť proaktívny a vedieť pracovať samostatne, sú vlastnosti, ktoré by naše nové hviezdy rozhodne mali mať. Práca, ktorú budeš robiť je neuveriteľne všestranná, pričom jedna vec je istá! Zábava! Pretože radosť z tvojej práce je pre nás najdôležitejšia. Všetka naša práca sa vykonáva v chladnom prostredí, ktoré je neskutočne dynamické a kde sú vysoké štandardy kvality. Budeš mať pravidelné a časté prestávky, aby si sa uistil, že si zahriaty a pripravený pokračovať v práci motivovaný!

Čo budeš robiť?

-Zbieranie objednávok (order picking)
-Skladanie/prebaľovanie tovaru
-Etiketovanie
-Počítanie tovaru
-Vykladanie a nakladanie tovaru z kamiónov

-BONUS za odporučenie nového zamestnanca po odpracovaní prvých 4.týždňov 75 eur, po odpracovaní 8.týždňov +75 eur
-bez poplatkov za sprostredkovanie
-holandská pracovná zmluva
-týždenné výplaty
-služby Charlie supports/ job consultantov
-doprava do práce a z práce zabezpečená
firemnými autami/bicyklami (závisí od vzdialenosti ubytovania a práce)
-možnosť využiť ubytovanie Charlie housing,ubytovanie zabezpečené
-zabezpečená registrácia pre získanie čísla BSN (tzv.daňové číslo) po príchode
-možnosť využiť holandské zákonné zdravotné poistenie prostredníctvom zamestnávateľa
- príspevok na cestu do práce pri dochádzaní vlastným autom, alebo príspevok za šoférovanie firemného auta nad 10 km
-stabilná spolupráca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

V meste Zoetermeer sa nachádza centrálne umiestnený sklad, v blízkosti prístavu Rotterdam a letiska Schiphol. Má v sklade 15 000 paletových miest, z ktorých 11 500 je mrazených a 3 500 chladených. Práca je maximálne automatizovaná a podľa najnovšieho technického vývoja, ale určité činnosti si vyžadujú osobitnú starostlivosť. Náš klient je certifikovaný a distribučné centrum pracuje podľa najnovších kvalitatívnych požiadaviek: BRC, SKAL, Lean a Green & AEO.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

-Flexibilný prístup a dostupnosť vo večerných hodinách a cez víkendy
-Skúsenosti v logistike sú bonusom
-Dobrá znalosť anglického jazyka. Znalosť holandského jazyka by bola fajn
-Vodičský preukaz je výhodou, nie podmienkou

Charlie works je európska agentúra na sprostredkovanie práce s vášňou pre prácu. Charlie works sa snaží spájať motivovaných zamestnancov s klientmi, a tiež sa snažiť nájsť pre klientov tie správne riešenia. Naším cieľom je, aby bola práca pre každého jednoduchšia a zábavnejšia. Poskytujeme prácu v rôznych odvetviach: výroba, logistika, poľnohospodárstvo, stavebnítcvo.
Don’t worry be happy, we’ve got you.

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikoleta Krausová
E-mail: poslať životopis
ID: 4748017  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 13,41 EUR/hod.