Výroba kytíc

Charlie works, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
12.04.2021/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
9,75 - 11 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba kytíc
- výroba kytíc pri páse
- balenie
- etiketovanie
- chystanie objednávok

-každý zamestnanec sa zúčastní školenia na výrobu kytíc (v 2. týždni príchodu)
-každý zamestnanec obdrží sumu 150 € (75€/týždeň - karanténa, 75€ týždeň
počas školenia)
-prvé dva týždne je ubytovanie hradené zamestnávateľom
-holandská pracovná zmluva
-týždenné výplaty
-služby Charlie supports/ job consultantov
-doprava do práce a z práce zabezpečená firemnými autami/bicyklami (závisí od vzdialenosti ubytovania a práce)
-zabezpečené ubytovanie Charlie housing,
-zabezpečená registrácia pre získanie čísla BSN (tzv.daňové číslo) po príchode
-možnosť využiť holandské zákonné zdravotné poistenie prostredníctvom zamestnávateľa v holandskej zdravotnej poisťovni

Ak Vás táto ponuka zaujala, alebo máte záujem o inú pracovnú ponuku, zaregistrujte sa na našej stránke www.charlieworks.eu. Vybraných uchádzačov budeme obratom kontaktovať.
Join the Team!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Charlie works je európska agentúra na sprostredkovanie práce s vášňou pre prácu. Charlie works sa snaží spájať motivovaných zamestnancov s klientmi, a tiež sa snažiť nájsť pre klientov tie správne riešenia. Naším cieľom je, aby bola práca pre každého jednoduchšia a zábavnejšia. Poskytujeme prácu v rôznych odvetviach: výroba, logistika, poľnohospodárstvo, stavebnítcvo.
Don’t worry be happy, we’ve got you.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

-vodičský preukaz je výhodou
-požaduje sa znalosť aspoň 1 z uvedených jazykov
-manuálna zručnosť
-ochota pracovať
-záujem o dlhodobú spoluprácu

ID: 4055901  Dátum zverejnenia: 1.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 9,75 EUR/hod.