Vodič vozíka Reachtruck

Charlie works, s.r.o.

Miesto práce
Alblasserdam, Holandsko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
13,61 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať ako vodič VZV v logistickej firme v Alblasserdame? Poď pracovať k nám! Pre viac informácií čítaj inzerát ďalej!

Ako vodič VZV si zodpovedný za ukladanie súčiastok do políc v sklade. Máš veľmi dôležitú úlohu. Budeš vykladať, naskladňovať a pripravovať tovar pre zákazníkov. So svojim VZV ukladáš veľké súčiastky (napr. súčiastky traktorov) do políc až do výšky 12 metrov. Bezpečnosť pri práci je dôležitejšia ako rýchlosť a produktívnosť. Pracuješ tiež s ručným skenerom a kontroluješ dodacie listy.

Pracovný čas vodičov VZV v tejto firme sa pohybuje medzi 07:00 a 19:00. Najčastejšie pracuješ od 08:00 do 16:30, ale ak chceš môžeš pracovať aj dlhšie. Pracuješ 8 hodín denne a 40 hodín týždenne. V tejto firme sa používajú čipové karty pre zápis odpracovaných hodín (clocksystem). Pre výkon tejto práce je nosenie pracovnej obuvi povinné.

-bez poplatkov za sprostredkovanie
-holandská pracovná zmluva
-týždenné výplaty
-služby Charlie supports/ job consultantov
-doprava do práce a z práce zabezpečená
firemnými autami/bicyklami (závisí od vzdialenosti ubytovania a práce)
-možnosť využiť ubytovanie Charlie housing,ubytovanie zabezpečené
-zabezpečená registrácia pre získanie čísla BSN (tzv.daňové číslo) po príchode
-možnosť využiť holandské zákonné zdravotné poistenie prostredníctvom zamestnávateľa

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis. Ak máte záujem o inú pracovnú ponuku, zaregistrujte sa na našej stránke www.charlieworks.eu
Pridajte sa k tímu Charlie!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť, pre ktorú budeš pracovať sa špecializuje na zákaznícky orientované multimodálne logistické riešenia dopravy. Každý deň riešia zložité logistické možnosti pre svojich medzinárodných zákazníkov. Nech je to akokoľvek veľká výzva, vždy nájdu správne riešenie. Pôsobia v oblastiach špedícia a doprava, breakbulk terminály a skladovanie a distribúcia. Sklad v Alblasserdame je novo zariadený a všetky nástroje a zariadenia sú prispôsobené efektívnemu pracovnému prostrediu.

Zaujal ťa tento inzerát? Zareaguj a uchádzaj sa u túto voľnú pracovnú pozíciu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

· Si držiteľom VZV oprávnenia kategórie E (reachtruck)
· Máš skúsenosti s prácou na VZV
· Máš zmysel pre zodpovednosť
· Si motivovaný tímový hráč
· Hovoríš anglicky alebo holandsky

Charlie works je európska agentúra na sprostredkovanie práce s vášňou pre prácu. Charlie works sa snaží spájať motivovaných zamestnancov s klientmi, a tiež sa snažiť nájsť pre klientov tie správne riešenia. Naším cieľom je, aby bola práca pre každého jednoduchšia a zábavnejšia. Poskytujeme prácu v rôznych odvetviach: výroba, logistika, poľnohospodárstvo, stavebnítcvo.
Don’t worry be happy, we’ve got you.
ID: 4030869  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 13,61 EUR/hod.