Účtovník

Chantall s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 400 EUR/mesiacv závislosti od seniority a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do stabilnej odevnej spoločnosti v Nových Zámkoch sa hľadá účtovník/účtovníčka s aspoň 3 ročnou praxou s komplexným účtovníctvom.

Hlavná náplň práce bude :
* evidencia a účtovanie vystavených faktúr & interných dokladov
* realizácia bankových úhrad
* účtovanie bankových výpisov, zostavovanie týždenného výkazu o platbách
* evidencia a účtovanie bankových kariet, pokladničných dokladov
* vystavovanie a účtovanie tuzemských faktúr
* mesačné a štvrťročné výkazy ŠÚ SR
* účasť pri zostavovaní daňového priznania pre daň z príjmu

- istota dlhodobého a stabilného zamestnania,
- mimoriadna príležitosť pre sebarozvoj,
- široká ponuka benefitov,

V prípade záujmu o túto pozíciu zašlite životopis s aktuálnou fotografiou e-mailom na adresu našej spoločnosti.
Vážime si každý záujem o prácu v našej spoločnosti, ale dovoľujeme si informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
MRP účtovný program - Expert
Fakturácia - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- samostatná prax v účtovníctve - minimálne 3 roky,
- komplexná znalosť účtovnej problematiky,
- znalosť daňových zákonov.

VO, MO odevných výrobkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3997441  Dátum zverejnenia: 9.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac